Mambasnake Ajazz AK873 klavye alınır mı?

Bütçe
1500

CosmoNova

Hectopat
Bir süredir klavye arıyorum Whatgeek'in TR'ye gönderimi durdurması ile de seçeneklerim çok sınırlandı. Amazon üzerinden bu klavyeyi buldum. Sorularım:
1) klavyenin yazılımı var mı?
2) klavye fiyatına değer mi?
3) mambasnake olması ile Ajazz olması ile arasında ne fark var?

Klavyeyi bende yeni aldım. Soruları yanıtlayayım.
1) klavyenin yazılımı var mı?
Var. Eğer RGB versiyonunu alırsan tuşlara ayrı ayrı renk ataması yapabiliyorsun. Totalde üç versiyonu var, biri monochrome (tek renk), biri mixed color (rainbow soldan sağa kırmızı, mor, mavi, yeşil, sarı, beyaz sabit değişmiyor renkleri, tuşlara sabit renk atalı yani), diğeri de RGB model. 22 aydınlatma diyen versiyonu mixed yada monochromedur.

Bende mixed color var. Renk ataması yapamıyorum ama yazılımdan animasyon seçebiliyorum, bir de zayıf da olsa bir makro özelliği var, onu kullanabiliyorum.

2) klavye fiyatına değer mi?
Bence değer. Yapı kalitesi fena değil. Bende kırmızı switch modeli var, ve switchlerden yay sesi geliyor. Beni çok rahatsız etmiyor. Backspace, space, enter ve sol sağ shift tuşlarının ikisinde de kendi ürettikleri beyaz switch var, oldukça tok bir ses çıkarıyor ve yay sesi kırmızı switchlere göre aşırı minimum düzeyde. İşin ama en önemli kısmı, switchleri değiştirebiliyor oluşumuz. Hotswappable klavye olduğu için, switchleri bütçen olduğunda daha kaliteli switchlerle değiştirme şansın var.

3) mambasnake olması ile Ajazz olması ile arasında ne fark var?
Mambasnake beraberinde gelen custom kablonun markası. Ajazz kabloyu mambasnake'ten alıyor ve kutuya dahil ediyor. Yani klavye her türlü Ajazz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Klavyeyi bende yeni aldım. Soruları yanıtlayayım.

Var. Eğer RGB versiyonunu alırsan tuşlara ayrı ayrı renk ataması yapabiliyorsun. Total'de üç versiyonu var, biri monochrome (tek renk), biri mixed color (Rainbow soldan sağa kırmızı, mor, mavi, yeşil, sarı, beyaz sabit değişmiyor renkleri, tuşlara sabit renk atalı yani), diğeri de RGB model. 22 aydınlatma diyen versiyonu mixed ya da monochromedur.

Bende mixed color var. Renk ataması yapamıyorum ama yazılımdan animasyon seçebiliyorum, bir de zayıf da olsa bir makro özelliği var, onu kullanabiliyorum.

Bence değer. Yapı kalitesi fena değil. Bende kırmızı Switch modeli var, ve Switch'lerden yay sesi geliyor. Beni çok rahatsız etmiyor. Backspace, space, enter ve sol sağ Shift tuşlarının ikisinde de kendi ürettikleri beyaz Switch var, oldukça tok bir ses çıkarıyor ve yay sesi kırmızı Switch'lere göre aşırı minimum düzeyde. İşin ama en önemli kısmı, Switch'leri değiştirebiliyor oluşumuz. Hotswappable klavye olduğu için, Switch'leri bütçen olduğunda daha kaliteli Switch'lerle değiştirme şansın var.

Mambasnake beraberinde gelen Custom kablonun markası. Ajazz kabloyu Mambasnake'ten alıyor ve kutuya dahil ediyor. Yani klavye her türlü Ajazz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam cevaplarınız ve video için sağ olun yani bu versiyondaki RGB yazısı aslında yanıltmaca sayılır Rainbow ile aynı şey anladığım kadarıyla. Sanırım bu bürçede hot swap + %75 ve üzeri + RGB bulmam zor gibi. Sabit beyaz ışıklandırma olsa daha iyiydi Rainbow fobim var gibi biraz.

Sanırım bu bürçede hot swap + %75 ve üzeri + RGB bulmam zor gibi. Sabit beyaz ışıklandırma olsa daha iyiydi Rainbow fobim var gibi biraz.
Muhtemelen. Sabit beyaz değil de, icy blue aydınlatmalı bir modeli var ama o gelir mi bilmiyorum. 1500 civarıydı sanırım ithalat hariç bunun RGB modeli. Ama emin değilim.

Hocam cevaplarınız ve video için sağ olun yani bu versiyondaki RGB yazısı aslında yanıltmaca sayılır Rainbow ile aynı şey anladığım kadarıyla. Sanırım bu bürçede hot swap + %75 ve üzeri + RGB bulmam zor gibi. Sabit beyaz ışıklandırma olsa daha iyiydi Rainbow fobim var gibi biraz.

AK871 öneririm fakat RGB yok ve kablosuz kendim kullanıyorum sorunuz varsa yanıtlarım.

Geri
Yukarı