Mandalorian 2. sezon finali

Luke Skywalker'ı görünce yerimden kalktım vallahi. Çok güzel bölümdü ama. Grogu artık emin ellerde. :)
Evet o sahnede Mando "gelmek istemiyor" dediğinde baya "sıkıntı yok reis, emin ellerde" falan demiştim içten bir şekilde.
İzleme sırasına göre A New Hope (4.) Empire Strike Back (5.) Return Of The Jedi (6.) oluyor.
İzleme sırası dediğim 123 - 456 olarak.

Sırf konu ilerlesin diye yaptıkları mantık hataları dışında çok güzeldi. Mesela bizim Mando dizi boyunca Jetpack ini çıkarmadı, nedense tam Baby Yoda yı kaçıracakları zaman çıkartıyor ve çıkartması da aşırı saçma bir nedene bağlanıyor :D Hadi çıkarttın, baktın düşman geliyor alıp giysene tekrar güzel kardeşim o kadar emek verdin onu almak için sırt çantası gibi bırakılır mı orda. Stormtrooper'lara hiç değinmiyorum zaten hep aynıydılar :D Birde uzay temasını çok saçma işliyorlar. O kadar hızlı giden bir uzay aracını EMP silahıyla vurup aniden durdurması nedir, sanki duvara tosluyor, benim bildiğim uzay aracının durması için ters yönde iticileri ateşlemesi lazım uzun bir süre, hadi önceki filmlerde işlenmedi ama bu kadarda abartmamaları lazım. Eğer ben mantık hatası istemiyorum diyorsanız The Expanse dizisini izleyin seveceğinize garanti veriyorum.

Sırf konu ilerlesin diye yaptıkları mantık hataları dışında çok güzeldi. Mesela bizim Mando dizi boyunca Jetpack ini çıkarmadı, nedense tam Baby Yoda yı kaçıracakları zaman çıkartıyor ve çıkartması da aşırı saçma bir nedene bağlanıyor :D Hadi çıkarttın, baktın düşman geliyor alıp giysene tekrar güzel kardeşim o kadar emek verdin onu almak için sırt çantası gibi bırakılır mı orda. Stormtrooper'lara hiç değinmiyorum zaten hep aynıydılar :D Birde uzay temasını çok saçma işliyorlar. O kadar hızlı giden bir uzay aracını EMP silahıyla vurup aniden durdurması nedir, sanki duvara tosluyor, benim bildiğim uzay aracının durması için ters yönde iticileri ateşlemesi lazım uzun bir süre, hadi önceki filmlerde işlenmedi ama bu kadarda abartmamaları lazım. Eğer ben mantık hatası istemiyorum diyorsanız The Expanse dizisini izleyin seveceğinize garanti veriyorum.
Zaten imparatorluk aha bu Stormtrooper'lar yüzünden dağıldı. Palpatine klon askeri alacağına gidip yeteneksiz Stormtrooper'ları alınca böyle oluyor işte. :)

Evet o Jetpack kısmında belki panikten dolayı unutmuştur falan diye düşünmek istedim ama kardeş sende Mandalorian'sın yani, unutmaman lazım böyle şeyleri.
Birde şu Admiral Thrawn'ı işlerlerse efsane olur, aşırı merak ediyorum o adamı.

Bir de şu Admiral Thrawn'ı işlerlerse efsane olur, aşırı merak ediyorum o adamı.

Ahsoka dizisine kaldı o iş. Mandalorian ile aynı zaman diliminde olduğu için, ufak bağlantılar da görebiliriz. Zaten Ahsoka'nın Mandalorian'da olması kendi dizisine zemin hazırlamak içindi. CW izlemeyenlerde Live Action olarak tanıdılar, amaçları tanıtmaktı bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı