Manga koleksiyonu nasıl estetik görünebilir?

vinsmokebilal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir manga koleksiyonum var fakat nedense gözüme pek estetik gelmiyor. Bunun için yapabileceğim, verebileceğiniz tavsiyeler varsa beklerim.

Dosya Ekleri

• 20220704_020347.jpg
    20220704_020347.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 82
Gayet estetik duruyor.
Teşekkür ederim yani yazdığım şey biraz göreceli ama bilmiyorum ya estetik gelmiyor nedense.

Alttan ikinci ve üçüncü raftakileri üst 2 raftakilerle yer değiştirin. Aynı renk olduklarından daha düzgün durur. Alt tarafa aldıklarınızdan farklı renklerin bir arada bulunduğu kısımların önüne raflarda duran süslerden koyun.
Tamamdır teşekkürler deneyeceğim.

Gayet güzel ama karışık geldi biraz. Benimkide şu an dağınık ama renk düzeni yapın hocam.
Eki Görüntüle 1476916
Tamamdır teşekkür ederim deneyeceğim.

Gayet güzel ama karışık geldi biraz. Benimki de şu an dağınık ama renk düzeni yapın hocam.
Eki Görüntüle 1476916

Bu arada sizinde kitaplığınız güzelmiş👍.

Son düzenleme:
1- rafları boya.

2- LED ışık tak.

3- her mangaya ait bir karakterin posterini rafa yapıştır.
Rafları boyayabilir miyim bilmiyorum ama diğer tavsiyelerinizi deneyeceğim teşekkürler.

Alttan ikinci ve üçüncü raftakileri üst 2 raftakilerle yer değiştirin. Aynı renk olduklarından daha düzgün durur. Alt tarafa aldıklarınızdan farklı renklerin bir arada bulunduğu kısımların önüne raflarda duran süslerden koyun.
Şöyle bir şey yaptım anladığım kadarıyla.

Dosya Ekleri

• 20220807_010301.jpg
    20220807_010301.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Rafları boyayabilir miyim bilmiyorum ama diğer tavsiyelerinizi deneyeceğim teşekkürler.

Şöyle bir şey yaptım anladığım kadarıyla.

Cadencenin çok güzel boyaları var, olmadı permolit marka duvar boyaları var, bütün evin dolaplarını onunla boyadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı