Manga nereden okunur?

Arkadaşlar birçoğunu söylemiş zaten ama Berserk gibi bir efsaneyi çeviren siteyi atlamışlar. tortuga-ceviri.com Berserk için ilk akla gelen sitedir. Mangadex ve Mangatr aynı mantıkla çalışıyorlardı fakat kısa bir süre önce Mangatr sitesinde bütün içerikler silindi ve her ne kadar geri yüklemeye çalışsalar da beceremediler. Mangatr sitesinde bir çok mangayı görüp tek siteyle kısıtlı kalma.
Hocam 3 gatsu no lion'u Türkçe olarak nereden okuyabilirim biliyor musunuz?

Ne yazık ki yalnızca 2 bölüm çevrilmiş. Şu an tek şansın İngilizce okumak. Türkçe çevirisi şimdiye kadar gelmediyse yakın bir tarihte çevrilmez muhtemelen.

Evet ben de aynısını buldum. Acaba dedim Google'da ararken göremediğim, bilmediğim bir site mi var? Bir umut işte... Okumak istediğim mangalar artıp gidiyor. Bu gidişle sırf bu yüzden İngilizce öğreneceğim. 😄 Yine de teşekkürler.

Hakuneko kullanarak mangalife sitesinden ilk önce mangayı indiriyoruz cbz uzantıda ondan sonra mcomix gibi cbz açan bir uygulama ile internet olmadan her yerde en iyi kalitede okuyoruz mangayı. Bulduğum en iyi yol bu.

Eğer Berserk'i okumak istersen, burada Chapter 364'e kadar olan bir Türkçe arşiv var. Buyur: File folder on MEGA

Geri
Yukarı