Manga okumak için site kurma önerisi

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bir proje var aklımda biliyorsunuz manga Japonya da çiziliyor yazılıyor. Ve Türkiye'de de anime izleyen manga okuyan bir kitle var bende buna hitaben Türkiye'de kendi mangasını yazan, çizen kişilerin mangalarını internet sitesi kurup paylaşmak istiyorum. Manga okuma siteleri var biliyorsunuzdur oradaki siteler gibi bir siteyi WordPress'ten yapabilir miyim? Ayrıca bu proje tutar mı? Ve son olarak bağış linki açsam animeciler destekler mi? ( aşağıdaki fotoğraf gibi bir görünüm elde etmek istiyorum)

Dosya Ekleri

• Picsart_22-01-26_20-43-10-785.jpg
    Picsart_22-01-26_20-43-10-785.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 326
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir proje var aklımda biliyorsunuz manga Japonya da çiziliyor yazılıyor. Ve Türkiye'de de anime izleyen manga okuyan bir kitle var bende buna hitaben Türkiye'de kendi mangasını yazan, çizen kişilerin mangalarını internet sitesi kurup paylaşmak istiyorum. Manga okuma siteleri var biliyorsunuzdur oradaki siteler gibi bir siteyi WordPress'ten yapabilir miyim? Ayrıca bu proje tutar mı? Ve son olarak bağış linki açsam animeciler destekler mi? ( aşağıdaki fotoğraf gibi bir görünüm elde etmek istiyorum)
Kullanıcılar kendi mangasını mı yazacak? Öyle değilse ve yayımlanan mangaları kullanacaksanız manga sahiplerine ödemeniz gereken bir telif hakkı ücreti mevcut. Genel olarak tasarım sola doğru basılmış ve hoş durmuyor. Onun yerine sola ve sağa reklam ortaya içerik, ortanın sağına önerilenleri koyabilirsiniz.

@İsimsizistanbullu700 reklamları direkt oraya koyma, biraz daha dağıt. Okuyucu kişinin odaklanacağı alan tüm sayfanın yaklaşık %30'u, birçok kullanıcı da AdBlock kullanıyor.

Türkiye'de kendi mangasını yazan, çizen kişilerin mangalarını internet sitesi kurup paylaşmak istiyorum.
Manga çizimi uğraştırıcı bir iş, ilerleyen zamanda yazarlara da belirli bir pay ayırmalısın. Anlaşılır bir politika hazırla.

Ve son olarak bağış linki açsam animeciler destekler mi?
Buy Me A Coffee tarzı linkler koyarsın fakat reklamları ayarlamaya özen göster, asıl geliri oradan sağlarsın.

Güzel bir fikir, biraz daha kafa yorarsan güzel bir proje çıkabilir. Başarılar dilerim.

Mangayı çizen kişiye bir ücret ödemeniz gerek bunu biliyorsunuzdur umarım.
Onun dışında iyi bir reklamla ve sade, kullanışlı bir site ile bu proje tutar.

Bunu bir web sitesi yerine mobil uygulama olarak yayınlamaya ne dersin? Belirli geçişlere reklam koyarsın ve manga okurken kullanıcı tam ekrana alıp rahatça okur.

Geri
Yukarı