Manga okuyabileceğim bir site yok mu?

LifeKukul

Hectopat
Şöyle açıklıyayım şu anki bulduğum sitelerde renkli olan mangalar çok az beğendiklerimi de okudum zaten ama başka kalmadı ve İngilizce'mde yetersiz olduğu için başka yabancı sitelerden okuyamıyorum. O yüzden bunları paralı olsa da çeviren bir yer yok mu?

Japon mangaların çok büyük çoğunluğu renksizdir. Sizin okuduğunuz manga değil manhwa (Kore yapımı) ya da Manhua'dır (Çin yapımı).

Anceph arkadaşın attığı 1. siteye girdim. Orası Full manhwa manhua kaynıyor. Ona bakabilirsiniz.

Aynen aradığım aslında manhwa ama çoğu kişi renkli manga diye bildiği için öyle yazmıştım. Üstte arkadaşın attığı siteleri de çoktan bitirdim. Daha farklı bir site yok mu? Şu an en iyi bulduğum site mangazure sitesiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şöyle açıklıyayım şu anki bulduğum sitelerde renkli olan mangalar çok az beğendiklerimi de okudum zaten ama başka kalmadı ve İngilizce'mde yetersiz olduğu için başka yabancı sitelerden okuyamıyorum. O yüzden bunları paralı olsa da çeviren bir yer yok mu?

Webtoon okuyun. Neredeyse hepsi renkli ve zibilyon tane var.

Bende genelikle manhwa okuyorum ama ingilizcem yeterli bir seviyede olduğu için genellikle ingilice okuyorum ama Türkçede okuduğum birçok seri var önerecek olursam onlarca site var ama ben daha çok popüler olan siteleri önereceğim
Önerilerim:
Uzay manga.
Manga oku
Manga sefiri
Armoniscans.
Rüya manga.
Güncel manga.
Manga şehri
Mangawt.
Gölge bahçesi.
Mangazure.
Aytoon manga.
Manga oku TR.
Tempest manga.
Umarım bunlar işini görür.

Son düzenleme:
Bende genelikle manhwa okuyorum ama İngilizcem yeterli bir seviyede olduğu için genellikle ingilice okuyorum ama Türkçede okuduğum birçok seri var önerecek olursam onlarca site var ama ben daha çok popüler olan siteleri önereceğim.
Önerilerim:
Uzay manga.
Manga oku.
Manga sefiri.
Armoniscans.
Rüya manga.
Güncel manga.
Manga şehri.
Mangawt.
Gölge bahçesi.
Mangazure.
Aytoon manga.
Manga oku TR.
Tempest manga.
Umarım bunlar işini görür.

Güzel öneriler, bende Manga Oku TR & Türkçe Manga Oku - Webtoon Okuma Platformu sitesini öneririm.

Geri
Yukarı