Manga çeviri ekibine arkadaş arıyorum

Procuk25

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Öncesinden bu işlere meraklıydım ve editörlük yapmak istiyordum. Dün de birisiyle konuştum ve sonunda bu çeviri ekibini sonunda kurduk. :)

Öncelikle arkadaşlar 6 çevirmen, 6 redaktör ve 4 editör arıyoruz. Önceden tecrübeniz olsun ya da olmasın gelebilirsiniz. Sadece işinizi iyi yapmanız ve aktif olmanız yeterli.

Bu işi bizimle beraber yapmak isteyen varsa Discord adresimi aşağıda veriyorum. Hepinizi bekliyoruz. :)

Discord: Ako suminoe#1544

Evet Arkadaş yanlış olmuş Discord: Ako Suminoe#1544

İstek atmaya çalıştım ama isme yanlış diyor.

Yanlış olmuş üzgünüm Discord: Ako Suminoe#1544
1643623231308.png

Raion Fansub

Son düzenleme:
Kolay gelsin öncelikle. İstek değil asla ben türkçe okumuyorum mangaları ama şöyle bir şey önerebilirim. Bizde pek bilinmeyen ama oldukça kaliteli mangalar var. Bazıları çevrilmeye başlanmış yarım bırakılmış, bazılarının hiç Türkçesi yok. Bu tarz serilerden bir kaç tane seçip yapabilirsiniz. Örnek olması açısından bazılarının mangaupdates linklerni atayım hem okumak isteyenler de varsa bakarlar. Ya da manga çevirisi yapıp ne çevirsek diye düşünenler varsa onlar da faydalanabilir.

Hocam ben zamanında redaktörlük yapmıştım ama araya üniversite sınavı girmişti, şimdi ise hâlâ bu tür işlere ayıracak fazla zamanım yok ama yaptığım zamanlarda çok zevk almıştım, size de başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı