Manhunt 2 nereden alınır?

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 gün önce Manhunt 1 Steam'dan alıp bitirdim. Manhunt 2'yi almak için Steam'a girdiğim zaman oyunu göremedim. Bu oyunu nereden alabilirim? Hiçbir şekilde bulamadım. Biliyorum, forum içinde korsana destek yok ama hiçbir şekilde bulamadım. Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Umarım her şeye rağmen link vermek yasak değildir de ceza almazsınız, bu arada oyunindir.vip söylemesi ayıptır en çok tercih ettiğim sitedir bu konuda. Kesin bir şey söyleyemem, kimse söyleyemez ama bence alternatiflerine nazaran daha mantıklı gibi. Ama unutmayın risk her zaman var, antivirüs kullanmayı unutmayın.

Umarım her şeye rağmen link vermek yasak değildir de ceza almazsınız, bu arada oyunindir.vip söylemesi ayıptır en çok tercih ettiğim sitedir bu konuda. Kesin bir şey söyleyemem, kimse söyleyemez ama bence alternatiflerine nazaran daha mantıklı gibi. Ama unutmayın risk her zaman var, antivirüs kullanmayı unutmayın.
Evet, çok haklısınız. O zaman zamanından bir görsel koyacağım. :D

İlk defa gördüm bu siteyi. Bir bakayım.

Bu görsel işte! :D

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-07_224538570.png
    resim_2022-09-07_224538570.png
    40 KB · Görüntüleme: 730
Bana göre oyunindirvipten güvenilir bir site var. Yıllar yıllar boyunca kullandım. Bence gayet güvenilir bir site. Üstelik türkçe yamalı. Link verirsem ceza yiyebilirim. Ama "Sağlam" bir site var. Oradan indirin. Gerçi bu sitenin sahtesi olabiliyor bazen. Yanlış siteden indirirseniz alın başınıza belayı. Çok dikkatli olun. "sa*lamindir.net" yazan gerçek site. "Manhunt 2 sa*lamindir" yazarsanız çıkar zaten. (Adını yazmam yasak olduğu için "g" yi sansürledim)

Bana göre oyunindirvipten güvenilir bir site var. Yıllar yıllar boyunca kullandım. Bence gayet güvenilir bir site. Üstelik türkçe yamalı. Link verirsem ceza yiyebilirim. Ama "Sağlam" bir site var. Oradan indirin. Gerçi bu sitenin sahtesi olabiliyor bazen. Yanlış siteden indirirseniz alın başınıza belayı. Çok dikkatli olun. "sa*lamindir.net" yazan gerçek site. "Manhunt 2 sa*lamindir" yazarsanız çıkar zaten. (Adını yazmam yasak olduğu için "g" yi sansürledim)
Anladım, çok teşekkür ederim yardımınız için.

Buda var ama kullanmadım.
Anlıyorum...

Anladım, çok teşekkür ederim yardımınız için.

Anlıyorum...
Amacınız oyun yapımcısına ücreti ulaştırmaksa diye bu linkleri attım burda yeni bir korsan orjinal tartışması başlamasın.

Geri
Yukarı