Manhunt hakkında ne düşünüyorsunuz?

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Rockstar'ın tabiri caiz ise en belalı oyunlarından olan Manhunt serisinin ilk oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana göre atmosfer işini iyi kurtarıp hikaye ve oynanış kısmını kurtaramamışlar.

Not: Oyunu satın almak isterseniz Steam üzerinde yalnızca 18TL olduğunu belirtmekte fayda var. Ama bunun korsan kopya olduğu düşünülüyor ki bence de öyle.

Çok bir hevesle indirdim, RivaTuner ile 60FPS sabitledim ama sarmadı. Eskiden olsa neyse ama 1 saat sonra oynayasım gelmedi.

Oynanışı tekrara düşürecek şeylerden kaçınsalar ve hikayesini de ciddiye aldırsalar ortaya iyi bir yapım çıkabilirmiş. Tabii yılına göre.

Tayfun Erkan sayesinde tanığım harika bir underrated oyundur. Korsan olduğuna dair iddialar olsa da ben öyle düşünmüyorum. Gerçekten sıkılmadan vahşi bir şekilde onlarca kez bitirdiğim bir oyundur. Umarım bir gün bir şekilde Manhunt 2 oynamak da nasip olur.

Screenshot_1.png

Tayfun erkan sayesinde tanığım harika bir underrated oyundur. Korsan olduğuna dair iddialar olsa da ben öyle düşünmüyorum. Gerçekten sıkılmadan vahşi bir şekilde onlarca kez bitirdiğim bir oyundur. Umarım bir gün bir şekilde Manhunt 2 oynamak da nasip olur.

Eki Görüntüle 1939888

Manhunt'ın underrated olduğunu düşünüyorum evet. Ha bu onu çok çok iyi bir yapım yapmaz gözümde hala ortalama bir oyun. Manhunt 2 olayına gelirsek ise bu çok saçma bir olay. +17 veya +18 etiketine sahip bir oyunun çocuğa satılmasını geçtim veya ailenin sorumsuzluğunu buradaki olayları neden tekrarlasın çocuk? Doom Eternal'da iblis tokatlayıp gerçek hayatta da iblis tokatlayacak hali yok sonuçta. Ülkemizde de Manhunt 2 yasak durumda. PS2, PSP, Wii gibi konsollarda orijinal disk bulup satın almanız gerek.

Hocam bende almıştım fakat oyuna girdikten birkaç dakika sonra hep çöküyordu oyun sizler nasıl oynadınız?

Definitive Edition project ile oyun oynanılabilir hale geliyor. Ben onu kurmasam da rahatça oynayabiliyorum.

Tayfun Erkan sayesinde tanığım harika bir underrated oyundur. Korsan olduğuna dair iddialar olsa da ben öyle düşünmüyorum. Gerçekten sıkılmadan vahşi bir şekilde onlarca kez bitirdiğim bir oyundur. Umarım bir gün bir şekilde Manhunt 2 oynamak da nasip olur.

Eki Görüntüle 1939888
Korsan olduğuna dair iddialar nasıl olabiliyor?

Geri
Yukarı