Manjaro'da mikrofon sorunu

Ses var, sanırım simplescreenrecorderin ayarlarında backend olarak PulseAudio ve source olarak Monitor of Dahili Ses Analog Stereo seçebildiğim için ses geliyor. Kazam ve recordmydesktopta böyle bir şey seçemiyorum.

Şu an sorun yaşamıyorsan, işini sorunsuz görüyorsan varsın Simple olsun, öbür yazılımlar buglu olabilir, ya da sistem ile entegre olamayabilir, önemli olan işini sorunsuz görüyorsan gerisi teferruat.

Şu an sorun yaşamıyorsan, işini sorunsuz görüyorsan varsın Simple olsun, öbür yazılımlar buglu olabilir, ya da sistem ile entegre olamayabilir, önemli olan işini sorunsuz görüyorsan gerisi teferruat.
Simpleda pencereyi kaydetmeyi beceremedim, ya ekranı kaydediyor ya da belli bir alanı. Yoksa haklısınız, benim için sadece isimler değişecek. :)

Simpleda pencereyi kaydetmeyi beceremedim, ya ekranı kaydediyor ya da belli bir alanı. Yoksa haklısınız, benim için sadece isimler değişecek. :)

Bir de Vokoscreen var, onu da deneyebilirsiniz, hatırladığım kadarıyla daha özellikliydi.
pacman -S vokoscreen

Bir de Vokoscreen var, onu da deneyebilirsiniz, hatırladığım kadarıyla daha özellikliydi.
pacman -S vokoscreen
Çok daha işime yarayacak bir uygulama, gerek Kazam'dan gerekse SimpleScreenRecorder'dan kat kat daha iyi. Kaç tane sitede yazılan tavsiyelere baktım yoktu bu.

Gerçekten çok teşekkürler, ses kusursuz çalışıyor bu programda.

Geri
Yukarı