Manli GTX 1050'li hazır sistem alınır mı?

Shilded

Hectopat
Daha fazla  
Ailemin butcesi az oldugundan PC toplamak yerine hazir sistem almayi dusunuyorum.

İ5 işlemci 8 GB RAM 500GB HDD GTX 1050'e. Kartı oyun bilgisayarı 2.800,30 TL yerine 2.072,22 TL

Bu sistemi almak yerine ayni butceyle daha ıyisini toplayabili miyim ya da bu sistemi almak dogru bir karar olacak midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem biraz eski ama bütçen darsa ihtiyacını giderecekse alabilirsin tabi. Ne için kullanacaksın hangi oyunları oynayacaksın CS GO, LOLfelan oynuyorsan işini görecektir. Bütçe olarak en fazla ne kadar verebilirsiniz ailenle görüş ona göre tekrar bakalım bence.

Son düzenleme:
2500-2600TL gibi bir rakam verebilirse en azından seni üzmeyecek bir hazır kasa alabilirsin veremiyorsanda yine sana burdan bütçene göre yardımcı olmaya çalışılır.

Ailemin butcesi az oldugundan PC toplamak yerine hazir sistem almayi dusunuyorum.

İ5 işlemci 8 GB RAM 500GB HDD GTX 1050'e. Kartı oyun bilgisayarı 2.800,30 TL yerine 2.072,22 TL

Bu sistemi almak yerine ayni butceyle daha ıyisini toplayabili miyim ya da bu sistemi almak dogru bir karar olacak midir?
Sakın böyle bir sistem almayın paranıza yazık etmiş olursunuz. Bütçe söyleyin ona göre bilgisayar toplayalım. O sistem bir para tuzağı.

Sakın böyle bir sistem almayın paranıza yazık etmiş olursunuz. Bütçe söyleyin ona göre bilgisayar toplayalım. O sistem bir para tuzağı.
benim butcem cok az 2000 en fazla e spor oyunlarini oynuyabiliyim lol falan yeterli
Sistem biraz eski ama bütçen darsa ihtiyacını giderecekse alabilirsin tabi. Ne için kullanacaksın hangi oyunları oynayacaksın CS GO, LOLfelan oynuyorsan işini görecektir. Bütçe olarak en fazla ne kadar verebilirsiniz ailenle görüş ona göre tekrar bakalım bence.
Aynen lol falan oynuyorum bide guild wars2 bunlari acsin kasmadan yeterli benim icin AAA seviye oyunlar oynamiyorum
O üreticinin yaptığı diğer bilgisayarlara göz attım.Genelde 3 ya da eski nesil işlemciler ve kalitesiz markalar tercih ediliyor bu nedenle ucuz fakat bir şey yapılmaz o sistemlerle.
Islemcisi i5 2400

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı