Manli marka RTX 2060 Super alınır mı?

Est hocam. Ben FurMark testi yaptırdım zaten kartı gidip elden gördüm üzerindeki bandrol dahi duruyordu testlerde de hiçbir sıkıntı çıkmayınca aldım. Her ne kadar eski mimariye sahip olsa da günümüz şartlarında hala yeterli bir kart bence. Gerek yayıncılık gerek render gerek oyun bakımından hala ikinci el bandında alınabilecek en mantıklı kartlardan birisi. Malum günümüz ekonomisinde GTX 1060 bile iş görebiliyor hala.
Ya ben fps türü oynadığım için daha çok bana 4060ti hiç gerekmiyor.O yüzden monitör + ekran kartı alayım diyorum böyle bir fırsat çıktı işte 2060 super + monitör + para. Ben internetten iyice bakayım hangi testler gerekli vs diye ona göre düşünüyorum.Teşekkür ederim cevaplarınız için çok sağolun.

Ya ben fps türü oynadığım için daha çok bana 4060ti hiç gerekmiyor.O yüzden monitör + ekran kartı alayım diyorum böyle bir fırsat çıktı işte 2060 super + monitör + para. Ben internetten iyice bakayım hangi testler gerekli vs diye ona göre düşünüyorum.Teşekkür ederim cevaplarınız için çok sağolun.
FPS oyunları genellikle işlemci ağırlıklı oluyor o yüzden işlemciniz düşükse işlemciyi upgrade etmeniz daha mantıklı olacaktır. Rica ederim.

Aynen 5600 kullanıyorum,zaten yeterli şu anlık. Son olarak siz termal bakım yapıp mı teste soktunuz yoksa aldığınız gibi mi?
Halen aldığım gibi kullanıyorum hocam hiç macun yenilemedim. Boşta 28 derece, RDR2 Ultra ayarlarda ise 72 dereceyi gördüm maksimum.

Yeni konular

Geri
Yukarı