Manor Lords donuyor

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Oyunu normal açabiliyorum ana menüden kayıtlı olan oyuna giriş yaptıktan sonra 4-5 dk oynuyorum ve oyun tamamen donuyor. Hiçbir yanıt alamıyorum bilgisayardan. Normal oyunda kapatılmıyor. Alt+F4, CTRL+alt+delete yapsam bile. Ancak PC'ye reset attığımda tekrar oyuna girebiliyorum. Acaba oyun otomatik save yaptığında mı oluyor bu sorun tam anlayamadım. Ekran kartı driverları güncel durumda. Oyunu "onar ve düzelt" yaptığımda da sorun çözülmüyor yine devam ediyor. Ayrıca oyunu Game Pass üzerinden oynuyorum. Benim gibi bu sorunu yaşayan ve çözümünü bulan var mı? Ek bilgi olarak ilk oyunu oynadığımda 3-4 saat oynadım ondan sonra bu olay başladı ve artık oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA hatası diye biliyorum, anti-aliasing açıksa kapatıp tekrar dener misiniz? Bir de oyunu oynadığınız ayarlar hangileri? Ayriyeten güncel sisteminizi belirtir misiniz?

Maalesef çözümünü bulamadım fakat sorunun kesinlikle gamepassden olduğunu düşünüyorum. Çünkü Steam'den açtığımda herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Siz hangi platformdan giriş yapıyorsunuz Manor Lord'a?

Geri
Yukarı