Mansur Yavaş'tan 100 milyon TL destek paketi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya siz işte busunuz. Daha akpden önce chp iktidardı sanıyorsunuz. Sizin gibi insanlar oy kullanıyor, geleceğimizi belirliyor ben buna yanarım.

60 yılında darbe oldu. 70-80 insanlar birbirini vuruyordu sağcı solcu kavgasından. Sonra turgut özal geldi sonra erdoğan iktidar oldu. 2013'e kadar ülkeyi 'uçurdu'sonra yanlış politikalarla ekonomi kötüleşti. Yanlış politikada yanlış yapılan yatırımlardı.

öyle demeyin gençler, akp döneminden önce hep tüp kuyruğunda bekliyorduk (!)

Bırakın şu eski muhabbetleri, eskiden sadece Türkiye değil bütün dünya o durumdaydı. Çünkü teknoloji yeni yeni gelişiyordu, şimdi dehşet bir hızla gelişiyor ve her şeyin kolay erişilebilir olduğunu hepimiz biliyoruz.

Aksine sığ ve dinci bir yönetim anlayışının kalkması gerekiyor, yani şu anki yönetim. Komünizm bizim halkımız için en iyisi olur, eşitlik herkese iyi gelir.

Dünyada camiler yasak değildi, tesettürlüler özgürdü ama ne tesadüfse Türkiye'de bunlar yoktu :D

öyle demeyin gençler, akp döneminden önce hep tüp kuyruğunda bekliyorduk (!)

Bırakın şu eski muhabbetleri, eskiden sadece Türkiye değil bütün dünya o durumdaydı. Çünkü teknoloji yeni yeni gelişiyordu, şimdi dehşet bir hızla gelişiyor ve her şeyin kolay erişilebilir olduğunu hepimiz biliyoruz.

Aksine sığ ve dinci bir yönetim anlayışının kalkması gerekiyor, yani şu anki yönetim. Komünizm bizim halkımız için en iyisi olur, eşitlik herkese iyi gelir.

İslam dinini ortaçağ avrupasındaki kiliseyle karıştırıyorsunuz. İslam her zaman ilimi desteklemiştir.

@Sradezs

Bak hala inanç ile yönetimi aynı kefeye koyuyorsun :) Kardeşim inanç sana bağlı bir şey, o kadar çok istiyorsan kendi tapınak veya türevlerini yapıver? Zor değil ki? Tapınaklar yapılırken Tanrı mı uğrayıp kutsuyor sanıyorsun? Evinde secde edebiliyorsan o bile yeterli inancına göre.

Umarım sizin gibi zihniyetlerden bir an önce kurtuluruz, zaten Z kuşağı olarak kurtulacağız da merak etmeyin. Bakın bakalım yönetim nasıl olur, gelecek nasıl planlanır görün.

Daha önceden yapılmış ve yaşanmış olan olaylardan dolayı chp ye oy vermek istenmiyor. Akpnin zamanında yaptıklarından dolayı ona oy veriliyor ve son yıllarda kötü bir yönetim var. C.B değişirse ne olur belli değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı