Mansur Yavaş'tan yangın bölgelerine 30 tırla yardım!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, resmi Twitter hesabından Belediyeye ait Seğmen Su'nun bir haftalık üretiminin tamamının, yangından etkilenen bölgelere gönderileceğini ve 30 tırdan oluşan yardımın da afet bölgelerine doğru yola çıkacağını duyurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüşlerim:
Gerçekten onlarca belki yüzlerce kişi ile konuştum herkesin dilinde Mansur Yavaş. Bunların çoğu Ak partili. Kendisi hem milliyetçi, hem yenilikçi, hem liyakat sahibi hem de onurlu. Bunun gibi bir lider az bulunur. Adamın siyasetle işi yok. Tek derdi hizmet.

Son düzenleme:
Seçimleri kaybeden siyasetçiler başarılı mıymış yani🤣 bunu söylerken kendin de güldün değil mi itiraf et.

Bak sana 1 tane şey anlatmaya çalışıyorum anlamıyorsun şu seçimleri yapıyoruz ya heh aynen o seçimler herkes kendi siyasi görüşlerine göre veriyor komünist adam mesela bu iktidara oy vermez neden o adam solcu akp sağcı anladın mı?
E kanka tamam işte demek ki halka kendini yakın göstermeyi başaramamış ki seçimlerde kaybederek başarısız olmuş. Bu şey gibi 'sınava girdim ama çalışmamıştım zor yapmışlar onların suçu ben başarısız değilim' gibi bir şey yani hiçbir farkı yok.
Ne yapabilir anlat bakalım.
Her yazdığım şeye saçma sapan hahaha atacaksan tartışmaya devam etmeyelim. @Silinen üye

Son düzenleme:
Ne yapabilir anlat bakalım.
Halkın içine karışacak halkın derdini dinleyecek, Müslümanların çoğunluğunu oluşturduğu bir ülkede (bakın Müslüman ülkeyiz demiyorum çoğunluktan bahsediyorum) bir iftar davetine katıldığında ezan okunmadan yemek yemeye başlamayacak hani oruç tutmazsın da oruçluların yanında bunu yapmazsın :D. Atatürk'ün ilkelerini bilecek daha Atatürk'ün ilkelerini bilemeden Atatürk'ün kurduğu partinin başında oturması başlı başına saçma ve ironik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kapalı Maraş'ın ne olduğunu bilecek daha yorum bile yapamıyor.
Daha Mustafa Kemal Atatürk'ün sözünü söyleyemiyor.

"Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır."​

Ve daha niceleri bunlar bir siyasetçinin yapmaması gereken hatalar ve tekrar diyorum KK'nin aday olmaması lazım bakın beni sağcı olarak görebilirsiniz ama sağcı falan değilim sadece doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir insanım KK aday olursa yine kazanamayacak isteyenle 100 TL sine iddiaya bile girerim tabii 2023'e kadar enflasyonla 100 TL ye belki bir ekmek bile zor alınacak ama olsun 1 ekmeğine iddiaya gireriz :D

Halkın içine karışacak halkın derdini dinleyecek, Müslüman'ların çoğunluğunu oluşturduğu bir ülkede (bakın Müslüman ülkeyiz demiyorum çoğunluktan bahsediyorum) bir iftar davetine katıldığında ezan okunmadan yemek yemeye başlamayacak hani oruç tutmazsın da oruçluların yanında bunu yapmazsın :D. Atatürk'ün ilkelerini bilecek daha Atatürk'ün ilkelerini bilemeden Atatürk'ün kurduğu partinin başında oturması başlı başına saçma ve ironik.
Kapalı maraş'ın ne olduğunu bilecek daha yorum bile yapamıyor.

"hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır."​

Ve daha niceleri bunlar bir siyasetçinin yapmaması gereken hatalar ve tekrar diyorum Kk'nin aday olmaması lazım bakın beni sağcı olarak görebilirsiniz ama sağcı falan değilim sadece doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir insanım kk aday olursa yine kazanamayacak isteyenle 100 tlsine iddiaya bile girerim tabii 2023'e kadar enflasyonla 100 TL'ye belki bir ekmek bile zor alınacak ama olsun 1 ekmeğine iddiaya gireriz :D

Seni neden sağcı olarak göreyim ben sağcıyım zaten, her sağcı akpli olmuyor.

Halkın içine karışacak halkın derdini dinleyecek, Müslümanların çoğunluğunu oluşturduğu bir ülkede (bakın Müslüman ülkeyiz demiyorum çoğunluktan bahsediyorum) bir iftar davetine katıldığında ezan okunmadan yemek yemeye başlamayacak hani oruç tutmazsın da oruçluların yanında bunu yapmazsın :D. Atatürk'ün ilkelerini bilecek daha Atatürk'ün ilkelerini bilemeden Atatürk'ün kurduğu partinin başında oturması başlı başına saçma ve ironik.
Kapalı Maraş'ın ne olduğunu bilecek daha yorum bile yapamıyor.

"Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır."​

Ve daha niceleri bunlar bir siyasetçinin yapmaması gereken hatalar ve tekrar diyorum KK'nin aday olmaması lazım bakın beni sağcı olarak görebilirsiniz ama sağcı falan değilim sadece doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir insanım KK aday olursa yine kazanamayacak isteyenle 100 TL sine iddiaya bile girerim tabii 2023'e kadar enflasyonla 100 TL ye belki bir ekmek bile zor alınacak ama olsun 1 ekmeğine iddiaya gireriz :D
Arkadaşlar konu bayağı bir saptı ancak dediğim gibi CB adayı olması gereken bir kişi var ise o Mansur Yavaş'tır ötesi yok kimse kusura bakmasın umarım aday olur ve hak ettiğini alır bu tartışmayı daha fazla sürdürmeyeceğim ki konu amacından sapıp kilitlenmesin herkese iyi forumlar.

2010 yılından beri 2 halk oylaması, 3 genel seçim, 2 yerel seçim ve bir cumhurbaşkanlığı seçimi kaybetti.
Bunlar da Kemal Kılıçdaroğlu doğrudan aday çıkmadı. Mesela 2014'de Ekmeleddin ve 2018'de Muharrem İnce aday oldu.
20 seçim kaybetmiş Kemal Kılıçdaroğlu'na iyi siyasetçi
2010'da genel başkan oldu yanı 20 seçim kaybetmesi imkansız. KK'nin aday çıkıp da kaybettiği 20 seçim yoktur. Mesela insanlar "Evet" "Hayır" referandumunda Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermediler ya Evet yada Hayır oyu verdiler. Sanırım biraz malum kanallara ara vermeniz gerekiyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı