"MANUALLY_INITIATED_CRASH" nedir?

Oldus

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN570
Ekran kartı
1050Tİ
Anakart
MSI H310M PRO-M2
İşlemci
İ5 9400F
Çok sinirlendim oyun oynarken olmuştu 2 kere nasıl çözebilirim?

1707601912802.png

Siz iyi bilirsiniz belki mavi ile yeşil ekran farklıdır diye düşündüm.
Aldığın şey temelinde aynı hata. Windows'un Insider ya da creator sürümlerini kullanıyorsan yeşil ekran olarak da karşına çıkıyor. Normalde adı ölümün mavi ekranı olarak biliniyor sende ölümün yeşil ekranı oluyor.

Microsoft's Testing "Green Screen of Death" for Windows 10 - BSOD Dying? görseldeki hata sana ait değil, bu siteden alıntılanmış bir görsel. Onu biliyorsundur zaten.

Windows 11 Insider Preview 10.0.22635.3140 (ni_release) amd64 için dil seçin ayrıca zaten Insider sürümündesin. Ondan dolayı yeşil ekran alman normal.

Lütfen dediklerimi yap 🙏

Evet hata alırken Telefon'u açık bekletmediğim için bulduğum ilk yeşil ekran görüntüsünü attım. Insider'in ne gibi katkısı var ki? Ben ona katılmışım ama çıkabilirim bir katkısı yoksa.

Evet hata alırken Telefon'u açık bekletmediğim için bulduğum ilk yeşil ekran görüntüsünü attım. Insider'in ne gibi katkısı var ki? Ben ona katılmışım ama çıkabilirim bir katkısı yoksa.

Insider sürümünde olmak son kullanıcıya yani normal sürüm kullananlara gelmeden önce güncellemeleri almak denemektir, bu bir geliştirici sürümü olduğu için gelen güncellemeleri denetler hataları bildirirsin. Windows da buna göre aksiyon alır. Ben Windows 10'da iken bir ara kullanmıştım. Bir hata aldığımı hatırlamıyorum ama geliştirici sürümü olduğu için hata alma ihtimalin de olabilir tabii ki.

Geri
Yukarı