Maraş Belediyesi'nin deprem konusunda uyarılmasına rağmen tedbir almadığı ortaya çıktı!

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Depremin nasıl olacağı nerede olacağı hepsi yazılmış. Jeoloji odası raporu maraş Belediyesi'ne sunmuş, belediye başkanı 'ben buna inanmıyorum' demiş. Kaynak: yorum: Beyefendi ölü sayımıza inanıyor mu açaba. Vebali üzerinizden eksik olmasın inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Depremin nasıl olacağı nerede olacağı hepsi yazılmış. Jeoloji odası raporu maraş Belediyesi'ne sunmuş, belediye başkanı 'ben buna inanmıyorum' demiş. Kaynak: yorum: Beyefendi ölü sayımıza inanıyor mu açaba. Vebali üzerinizden eksik olmasın inşallah.
Bu ülke komple yıkılsa yine utanmazlar, Adıyaman valisinin ve bölgeyi ziyaret eden siyasilerin milletin yüzüne gülmesinden bunu anlamak mümkün, mağdur ettikleri insanlara şehit ve melek güzellemesi yapıp, olayları kadere bağlamaktan başka bişey yapmayan, toplumun desteklediği bu kişilerin ülke falan umurlarında değil, asrın felaketiymiş, asrın felaketi sizsiniz zaten. Asrın felaketi AKP'dir.

Bu raporu bir tek mimar ve mühendisler odası dikkate almış sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı