Maraş Belediyesi'nin deprem konusunda uyarılmasına rağmen tedbir almadığı ortaya çıktı!

Acaba bu ağır felaket için önlem alınmamasına rağmen maraşlılar belediye ve cumhurbaşkanlığı seçiminde 💡buna oy basıcak mı?

Maraşlıyım, evet basacaklar. En azından ailem basıcak yani. Çıkıp bana oy vermeyin dese yine verirler. Birçok kişinin de böyle olduğunu sanıyorum.

Maraşlıyım, evet basacaklar. En azından ailem basıcak yani. Çıkıp bana oy vermeyin dese yine verirler. Birçok kişinin de böyle olduğunu sanıyorum.

Ailenizle aranıza siyasi fikirler olarak keskin mesafeler koyun bu benim bu durum karşısında verebileceğim tek tavsiye olur.

Kaynak kaldırdığı için konuya yeni kaynak eklenmiştir. Yeni Kaynak

Son düzenleme:
Aileni ikna et ne yap ne et ama ikna et.

Hocam arkadaşın ailesi için söylemiyorum ama akplileri AKP seçmenini peygamber gelse yine de ikna edemez Erdoğan'a oy vermeyin denildiği zaman yine de gider oylarını verirler çünkü zaten peygamber olmuş Erdoğan gözlerinde.

Hocam arkadaşın ailesi için söylemiyorum ama akplileri AKP seçmenini peygamber gelse yine de ikna edemez Erdoğan'a oy vermeyin denildiği zaman yine de gider oylarını verirler çünkü zaten peygamber olmuş Erdoğan gözlerinde.
Herkes etrafında kim varsa bu durumu düzeltmeli. Kırıcı olmadan anlaşılır bir düzeyde anlatmalı. Sonuçta yaşadığımız her şey hepimizi etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı