Marka ismi "er" ile biten laptoplar alınır mı?

Öyle demesinin sebebi markanın sonunda er olması değil. Önerilmeyen markaların çoğunun sonunun er ile bitmesi. (Monster, Casper, Excalibur)

Öyle demesinin sebebi markanın sonunda er olması değil. Önerilmeyen markaların çoğunun sonunun er ile bitmesi. (Monster, Casper, Excalibur)

Teşekkürler. Ama anlamadığım şu Monster'ı övüp göklere çıkaranlar var bir de gömüp yerin dibine sokanlar var Monster bilgisayarların sorunu ne.

İngilizcede -er eki yapıcı anlamı katar.

Arkadaş hayatının boşunu buna bile deyinmeden sallayarak yapmış. Doktor kendi haline bırakın dedi.

Sence adamın onu demsinin sebebi markanın sonunda -er eki olanların, bu ekten dolayı kötü bir marka olması mı yoksa tavsiye edilmeyen markaların çoğunun sonunda -er eki olması mı?

Bir arkadaşım sonunda "er" olan bilgisayarları almamamı, o markaların çöp olduğunu söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Örnek markalar: Monster, Casper, Excalibur (Casper'in markası olduğu için) vs...

Ayrıca yeni laptop alacağım marka olarak Acer düşünüyorum arkadaşımın söylediği şey yüzünden bazen tereddüte giriyorum.

Not: kendisi Excalibur kullanıyor.
Sonunda "er" olmasıyla alakası yok fakat Monster ve Casper alınmaması gereken markalar. Acer ise gayet güzel bir marka. Arkadaşın hayatımda gördüğüm en bomboş mantığı yapmış, kutluyorum kendisini.

Geri
Yukarı