Acer marka laptoplar arızalı mı geliyor?

@Acrux1 arada çürük elmalar her türlü çıkacaktır hocam. Siz almayabilirsiniz. Ancak bu marka tamamen kötü demekte haksızlık olur yani. O zaman hiçbir şey almamak gerek bozuk çıkma ihtimali yüzünden.

@Acrux1 arada çürük elmalar her türlü çıkacaktır hocam. Siz almayabilirsiniz. Ancak bu marka tamamen kötü demekte haksızlık olur yani. O zaman hiçbir şey almamak gerek bozuk çıkma ihtimali yüzünden.
Mesajımın herhangi bir yerinde marka tamamen kötü diye bir şey demedim hocam :D .
bir dahada önümdeki süreçte asla Acer'e yaklaşmam. Her ne kadar şans eseri bana denk gelmiş olsa bile yine de marka beni kendinden soğuttu.
Sadece bana şans eseri çıkmış olabilir ama marka beni kendinden soğuttu . Bir daha aynı markanın ürününden satın almam.

Zaten Laptop tarafında Asus çok seviyordum müşteri hizmetlerinin canlı bağlanıp desteklerinden tut kalitesine kadar. F/P diye Nitro 16'ya 28K verdim ve kullanmamın 2. ayında sürekli mavi ekran veriyor. Ben bu ekonomide bu parayı bu bilgisayara veriyorsam ve mavi ekran yüzünden kullanamıyorsam kötülememe rağmen kötülesem bile hakkımdır kendinizi benim yerime koyun.

Bende geçenlerde ki Amazon indiriminden 32.499 TL'ye Acer Nitro 5 AN515-58-7725 aldım touchpadin sol alt köşesi göçük ve çerçevenin sağ altında belli bir kısım hafifçe ayrık olarak geldi, Amazon ile iletişime geçtim stok güncellemesi bekliyorum değişim yapacağım onun dışında ürün güzel ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı