Elektronik Markasız (Game Booster) RTX 3070 Sepette 9.499 TL

Diğer ürünleri için doğru belki ama bu adamlar ekran kartı işine yeni girdiler ve ben daha sıkıntı çıkaran gamebooster ekran kartı görmedim ön yargıyla yaklaşmıyorum olursa bir sıkıntısı eleştiririz fakat daha bir şey görmeden yorum yapamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ağa koca ülkede 4 kişi Gamebooster ekran kartı kullanıyor zaten sıkıntı çıkarsa nereden duyacan?

Ya markasiz olarak alinarak logo basilmis, ya da bir ekran karti ureticisine logo bastirilmis. Yine de orijinal RTX chipset. Ama almazdim.

Ya markasiz olarak alinarak logo basilmis, ya da bir ekran karti ureticisine logo bastirilmis. Yine de orijinal RTX chipset. Ama almazdim.

Şu kartın Turbox RX 580'ten tek farkı iki tane Youtuber'n elinde sallaması. Çöp aynı çöp.

AliExpress de olan ekran kartlarına benziyor sıfır güven veriyor tabii ben yine şahsi fikrimi söyleyeyim isminin hakkını veremeyen bir marka zaten piyasada 4-5 tane firma var bilindik bu tarz o yüzden bulaşmayın 1 lira az diye düşük marka alırsın 2-3 ay sonra 2 lira fazla vereydim dersin oturup bir köşede elini kafana koyar düşünürsün manyak edersin kendini ne gerek var al bilindik marka 3 yıl garantili kafan rahat yaslan arkana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı