Markasız termal macun alınır mı?

Hocam siz OC yaparken zorluk çıkarmıyor mu o macunlar?

G3258 dışında bir işlemciye bu macunu sürüp de O.C. yapmadım G3258 için bir problem yaratmadı. Onun dışında i5 7400, i5 6500, i3-9100F'lerde kullanıyorum oyun oynarken falan normal sıcaklıklarda.

Bu macun çok kişi tarafından kullanılmakta ve sorunsuz. Nasıl sürdünüz merak ettim açıkçası.

Yanlış sürmüş arkadaş ve kendi hatasını ürüne atıyor bu kafadan ne zaman çıkacaklar hayli merak konusu.
Bilgisayarıma gözüm gibi bakarım gerektiği kadar sürüp dümdüz bir yüzey elde ettim ne çok kalın ne çok ince en ufak boşluk bırakmadan sürmüştüm ama işe yaramadı.

Arkadaşlar, merhaba. Daha önceden Cooler Master MasterGel Pro termal macun kullanmıştım. Yine almayı düşünürken geçenlerde gördüğüm bir yorum aklıma geldi. Bir arkadaş bir bilgisayarcının kendi yapmış olduğu termal macunu almış. Arctic MX4'ten daha performanslı demişti. Sizce mümkün mü böyle bir şey? Sitelerde de görüyorum, 15-20 liralık macunlar. Çok para vermesem mi düşüncesi var aklımda. Önerisi olan var mı?
Evet, koskoca Arctic, Cooler Master boşa uğraşıyor zaten. Bir kişi kendi başına daha iyi macun yapabiliyor (!)

Bende biliyorum olamayacağını boşuna laf yapmaya gerek yok arkadaşın yorumu derken bir PC grubunda gördüm ve herkes destek vermiş gerek yok tarzı merakımdan sormuştum. Teknobiyotik harici orijinal Arctic MX4 satan yer var mı acaba?

Oradan alıcağına almışken iyisini al geç. Ama benim gibi işlemcin varsa i3 3220 full yük altında 40ı zor görüyorsa alınabilir.

Geri
Yukarı