Marketlerden alınabilecek en sağlıklı sakız hangisi?

Sadece işi ciddiye alıyorum bana göre diyet bozulmadan kendini sıkarak yapılmalı.

Kanka doğru söylüyorsun sakız falan çiğnersen diyet bozulur hatta sen suda içme kilo falan alırsın belki.

Öncelikle kek gününüz kutlu olsun. Joe Weider's Olympia Fitness & Performance Weekend'e katılmayı düşünmüyorsan bunu da düşünmene gerek yok.
Daha geçen gün podyumdaydım, geçen bakkaldaki dayı bozuk yok yeğen diye bana para üstü niyetine sakız vermiştim. Ondan dolayı %0.8 yağ oranı kazandım ve kazanamadım yarışmayı 😅

En iyisi çiğnememek. Sakız gibi bir üründe şeker olsa ne olur ki zaten 5 dk sonra şekerli tadı gidiyor. Hocam bence bu kadarda takmamak lazım

Teşekkür ederim.

Hocam yukarıda yazdım ancak görmediniz sanırım. Diyeti bu kadar kafaya takmayın. Antrenmanınızın verimli geçmesini sağlayın ve yeterli protein/karbonhidrat alın yeter. Şimdi size benden bir biceps tavsiyesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüksek ihtimal sırtı veya bacağı tek güne atıyorsunuz tahminimce. Eğer yoğun bir iş/okul hayatınız yok ise sırt-biceps, göğüs-arka kol ve omuz-bacak şeklinde çalışıp 3 gün gidip 1 gün dinlenme methodunu uygulayabilirsiniz. Birçok antrenman programı denedim ve en yüksek verimi bu programdan aldım.

Geri
Yukarı