Markette e-pin olsun dediğiniz oyunlar nelerdir?

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben şahsen markette Steam için hediye kartı ya da e-pin satılmasını isterdim.
Steam ve Google Play Hediye Kartları LoL ve Zula e-pinlerinden daha değerli.

Google Play var çok iyi ama Steam de olursa daha çok güzel olur hem kendi kazançlarını büyütürler hem de kredi kartı alamayanlar mutlu olur.

Peki siz hangi oyunların ya da platformların e-pin'leri ya da hediye kartlarının satılmasını isterdiniz gerçek markette? (Kavrayın A-101, BİM, Şok vs.)

Ben şahsen markette Steam için hediye kartı ya da e-pin satılmasını isterdim.
Steam ve Google Play hediye kartları LoL ve Zula e-pinlerinden daha değerli.

Google Play var çok iyi ama Steam de olursa daha çok güzel olur hem kendi kazançlarını büyütürler hem de kredi kartı alamayanlar mutlu olur.

Peki siz hangi oyunların ya da platformların e-pin'leri ya da hediye kartlarının satılmasını isterdiniz gerçek markette? (kavrayın a-101, BİM, şok vs.)

Hocam ininal ya da Papara varken aslında direk Steam e-pin satılmasının pek bir anlamı yok bence :D

Ama aslında mcbe kodu satılsa güzel olurdu ama TR de çok oynayan olmadığı için gelmez asla :D

VP olsa güzel olurdu. Kesin vardır bir yerlerde ama burada yok.

Hocam ininal ya da Papara'ya izin vermeyen anne baba çocuğunun bir Steam koduna (onların gözünde sadece işlevsiz bir kağıt parçası) 50TL verdiğini görünce/duyunca o kağıdı çocuğa monte eder 😂
Mesele para sahibi olmamak değil.
Mesele kredi kartına internete güvenmeme sorunsalı.

1900 doğumlu anne-baba hayatta kredi kartı almaz internete güvenmez kahrından ölürsün o yüzden lazım hediye kartları.

Geri
Yukarı