Marketteki çocuğun yaptığı hareketler

Herkese merhabalar,

Az önce markete gittim, yaklaşık olarak 3-4 yaşında olan bir erkek çocuğu annesiyle beraber alışveriş yapmış.

Beni görünce dövüş hareketleri yaptı, ayağını kaldırdı ve eliyle garip hareketler yaptı. Uzaktaydik aramızda yaklaşık 3-4 metre mesafe vardı. Annesi de daha da ileride idi sonra çocuğu çağırdı zaten o da gitti.

Ben hicbir şey diyemedim dalga geçilmiş aşağılanmış hissediyorum ve su an ağlamak üzereyim gerçekten. Zaten özgüvenim de yok orada çocuğu tokatlamam istedim ama yapamadım.

Yapamadığım için de özgürlüğümü kaybetmiş ve dalga geçilmesine maruz kalmışım gibi hissettim. İçten içe ölüyorum.

Başka insanlar da vardı neden ben hep neden bütün belalar beni buluyor. Artik intihar noktasına geldim gerçekten. Yaşamdan 1 gram zevk almıyorum

Ya küçücük çocuk beni taciz ediyor, benle dalga geçiyor alaya aliyor ben ise hicbir şey yapamıyorum

Boyle bir olay sizin basiniza geldi mi ya şimdi ben cidden nasıl yaşayacağım ya bu ezilmişlik ile nasıl dışarı çıkacağım nasıl ayni markete gideceğim, bu nasıl adalet ya?

Çocuk bana her şeyi yapacak, ben ise bir şey yaptığım an suçlu olacağım.

Basiniza geldi mi siz nasıl davrandınız da kurtuldunuz ya da ne yapmam gerekiyor.

NOT: Anlattıklarım çok ciddi arkadaşlar ne olur dalgaya almayın size yalvarıyorum.
Haydaaa bu toplum nereye gidiyor ya hemen polisi , jandarmayı , sitede oturuyorsanız hiç bir işe yaramayan güvenliği ve marketin müdürünü arayıp şikayette bulunun çocuk şafak operasyonu ile evinden alınır muhtemelen

Şaka maka psikolojiniz kötü olabilir ama çocuk daha küçük ne yaptığının farkında bile değil muhtemelen eğlenceli olduğunu düşünüp yapmıştır hem taciz ne alaka cidden olayı çok büyütmüşsünüz

Buraya böyle bir konu açarak kendini zaten dalga geçilebilecek konuma getiriyorsun. Burada bulunan insanların çoğu birçok konuda bilgisiz, anonim oldukları için de sürekli aşağılayan, dalga geçen tipler. Senin sorununun çözümü burada yazılan hiçbir yazıya bakmadan yaşadıklarını, hissettiklerini; yaşın küçükse ailene, değilse de bir uzmana anlatman gerekiyor.
Ben bu mesajı yazdıktan sonra gördüğüm mesajlar gerçekten beni yanıltmadı tebrik ederim arkadaşlar. Gerçekten mesajlarınızla bir vasfınız olmadığı konusundaki düşüncelerim daha da kuvvetlendi.

Hocam böyle bir konuya insanlar ne yazabilir ki konuyu açan kişi çocuk beni taciz etti, beni alaya aldı, beni aşağıladı diyor çocuğun tek yaptığı ise ona karşı aralarında bayağı mesafe varken dövüş hareketleri yapmak bu konuya insanların gülmeleri dalga geçmeleri şaka yapmaları gayet normal siz sokakta yürürken bir çocuk yanınızdan geçerken size çarptığında bağırarak ya yeter artık her şey üzerime üzerime geliyor intihar edeceğim içten içe ölüyorum çocuğa yapsam ben suçlu olurum neden bunlar hep beni buluyor deseniz insanlar size normal olarak güler başınıza hiçbir şey gelmediği ve orta da anormal olan bir durum olmadığı için gelip vah vah bir şeyin var mı demezler

Geri
Yukarı