Marmara depreminin olmama ihtimali var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şener üşümezsoy'a güveniyorum ben. Adam ülkedeki bütün fay hatlarını adı gibi biliyor. Ve İstanbul depreminin maksimum 6.8 olacağını söylüyor. Ben o adamın dediklerine inanıyorum. YouTube'dan izleyebilirsiniz televizyon programlarına çıkıp saatlerce anlatıyor detaylarına kadar.

1 ay öncesine kadar inanıyordum kalbimden de. İslam'dan çıktığım aydan birkaç önce ki aylar "Allah nasıl yarattı?" gibi kafama sorular geldi hiçbir şekilde aklımdan çıkmıyordu. Sonra dinleri araştırmaya başladım ve artık bana İslam dini saçma gelmeye başladı ve dinden çıktım.

Hocam burada konuşmayalım ben gözüme çarpan birkaç kişiyi birazdan açacağım konuya etiketleyeyim.

1 ay öncesine kadar inanıyordum kalbimden de. İslamdan çıktığım aydan bir kaç önce ki aylar "Allah nasıl yarattı?" gibi kafama sorular geldi hiç bir şekilde aklımdan çıkmıyordu. Sonra dinleri araştırmaya başladım ve artık bana islam dini saçma gelmeye başladı ve dinden çıktım.
Dinden çıktıysan vay haline. Allah yardımcın olsun.

1 ay öncesine kadar inanıyordum kalbimden de. İslamdan çıktığım aydan bir kaç önce ki aylar "Allah nasıl yarattı?" gibi kafama sorular geldi hiç bir şekilde aklımdan çıkmıyordu. Sonra dinleri araştırmaya başladım ve artık bana islam dini saçma gelmeye başladı ve dinden çıktım.
Hocam bu soruların cevaplarını hocalar cevaplıyor Youtube'de yada bu soruların sorulduğu siteler de var oralardan bakabilirsiniz örneğin sorularla İslamiyet gibi. Konu birazcık kaymaya başladı son mesajım olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı