Marmara depreminin olmama ihtimali var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse ben gidiyorum Allah hepinize hidayet versin.

Din ile ilgili bu tartışmanın devamını merak ediyorum ama bunu açacağım başka bir konuda tartışalım şimdilik bu konunun kapanması taraftarıyım.

Allah korusun, olursa milyonlarca kişi vefat edicek. Hissedilen 10 şiddetine yakın olucak. Kaç dakka sürer orasınıda Allah bilir.

Ölümden bu kadar korkmanıza gerek yok. Deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında yapılacakları biliyorsan bekleyeceksin. Ben garanti olsun diye enduro kaskımı yanımda tutuyorum. Deprem olursa hemen giymeye çalışacağım.

Yok hocam şuan din değiller. Ayetle sabit. Müslüman biri o dindir derse ayeti inkar ederek dinden çıkar.
Hocam saçmalıyorsunuz. Bütün dinlerin özü İslamdır. İslam sadece ibadetleri bozulmaya uğramaksızın korunmuş ve kıyamete dek korunacağı vahiy edilmiş son dindir. Sorgulamak, düşünmek kimseyi dinden çıkarmaz. Çünkü insanoğluna bizzat yaratan tarafından verilmiş en büyük nimet akıldır. O akıl ile seçeceğin yol kıyamette sonuçlarına katlanacağın yoldur. Sorgulama konusundaki tezinizi tek bir link ile çürüteyim:

Din hakkında sorgularsan vay haline.
Gerçekten yobaz bir insansın. Senin dininin gerçek olduğu ne malum? Neymiş din sorgulanmazmış, sorgularsan vay haline, allah korurmuş. Sorgulamayın derler çünkü sorgularsanız dinlerin saçmalık olduğunun farkına varabilirsiniz. Bunları savunanları ateşinin derecesini artırıyorsun diyerek korkutmak, ne saçmalık ha!
@yaraliordek hocam açıcağınız konuya beni de etiketler misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı