Marmara Üniversitesi bilgisayar programcılığı nasıldır?

noName12

Hectopat
Daha fazla  
Marmara Üniversitesi'nde bilgisayar programcılığı okumak istiyorum, sizce okul nasıldır? Bir de birkaç sorularım var cevaplarsanız sevinirim.
Staj süresi ne kadar?
Kaç gün okula gidiyorsunuz?
Hangi dersleri görüyorsunuz? (ders programınızın resmini atarsanız sevinirim)
Arkadaş ortamı nasıldır?
Öğretmenler nasıldır?

Marmara Üniversitesi'nde bilgisayar programcılığı okumak istiyorum, sizce okul nasıldır? Bir de birkaç sorularım var cevaplarsanız sevinirim.
Staj süresi ne kadar?
Kaç gün okula gidiyorsunuz?
Hangi dersleri görüyorsunuz? (ders programınızın resmini atarsanız sevinirim)
Arkadaş ortamı nasıldır?
Öğretmenler nasıldır?

Hocam genel olarak 2 yıllık bölümler pek iyi değil. DGS ile bilgisayar mühendisliğine geçmediğin sürece zor iş bulursun. Ama Marmara Üniversitesi iyidir.

Üniversiteli işsiz sayısı ciddi artışta olduğu sürece, Önlisans bölümlerinin işe alımları gittikçe zorlaşıyor. Öncelik lisans olunca firmalara göre. 2 senelik sadece sağlık bölümleri okunur bu şartlarda bana göre sadece.

2 senelik bilgisayar programcılığı okuyorum. Boş gelip boş geliyorum desem yanlış olmaz.

Hani daha spesifik bilgisayar bölümlere bakın derim. Animasyon vb. hani şu ana kadar öğrendiğim tek şey var o da gördüğümü yazmak.

2 senelik bilgisayar programcılığı okuyorum. Boş gelip boş geliyorum desem yanlış olmaz.

Hani daha spesifik bilgisayar bölümlere bakın derim. Animasyon vb. hani şu ana kadar öğrendiğim tek şey var o da gördüğümü yazmak.

Hocam DGS ile bilgisayar mühendisliği düşünüyor musunuz?

@Vavien. Hocam benim de hedefim 2 yıllık elektronik teknolojisi yazıp DGS ile mühendisliğine tamamlamak. Fikriniz nedir?

Hocam DGS ile bilgisayar mühendisliği düşünüyor musunuz?

@Vavien. hocam benim de hedefim 2 yıllık elektronik teknolojisi yazıp DGS ile mühendisliğine tamamlamak. Fikriniz nedir?

Gereksiz zaman kaybı. Onun yerine sıfırdan hazırlanıp istediğim bölümü okurum.

Hocam bölüm nasıl? Anlatır mısınız? Ne öğretiliyor?

Geri
Yukarı