Marvel Evreni Hakkında Detaylı Kitap Tavsiyesi

Philologically

Kilopat
Daha fazla  
Çizgi romanları ve çizgi roman karakterlerini çok seviyor ve filmleri ve dizileri de severek takip ediyorum. Fakat bilindiği üzere film ve diziler bir yere kadar bilgi içeriyor, çizgi roman evreninin aksine sınırlılar. Bu yüzden evreni detaylı öğrenmek (ne nedir, kim nasıl ortaya çıkmıştır, diğer evrenler, karakterlerin diğer halleri vs. gibi) için kaynak arıyorum. Bir kitap buldum ama fikrim yok "Marvel Evreni Hakkında Bilinmesi gerekenler" isimli. Sizin tavsiyeniz nelerdir?

Bazı kitapçılarda Marvel Tarihi veya karakterlerinin olduğu tek ciltlik büyük kitaplar bulunuyor. Bazıları olayları, bazıları karakterleri anlatıyor. Onlara bakabilirsiniz. Bir kısmı İngilizce olabiliyor.

Bazı kitapçılarda Marvel Tarihi veya karakterlerinin olduğu tek ciltlik büyük kitaplar bulunuyor. Bazıları olayları, bazıları karakterleri anlatıyor. Onlara bakabilirsiniz. Bir kısmı İngilizce olabiliyor.
Teşekkür ederim cevap için. Dediğiniz kitaplara baktım ve çok sevdim fakat biraz pahalıymış, indirim bekleyeceğim. Tam istediğim gibiler.

Geri
Yukarı