Marvel Spider-Man ne zaman kırılır?

Marvel Spider-Man ne zaman kırılır?

• İlk Gün

Oy: 52 48,6%
  • 1 Hafta

Oy: 28 26,2%
  • 1 Ay

Oy: 18 16,8%
  • 3 Ay

Oy: 4 3,7%
  • Daha Fazla

Oy: 5 4,7%

• Oy verenlerin toplamı
    107
Oyunda Denuvo koruması var 200 gün sürer.
Kaynak https:// gamestatus.info/spider-man-remastered?lg=en

İçimden bir his Denuvo ile korunacağını söylüyordu, GoW'ın ilk günden kırılmasından sonra korumasız bırakmayacaklarını düşünüyordum, haklı çıktım galiba. Bir de merak ettiğim bir şey daha var. Ghos Recon breakpoint Denuvo ile korunuyor ve 2019'dan beri kırılmadı, Dying Light 2 de Denuvo ile korunuyor ama 6 ay gibi bir sürede kırıldı. Şimdi bunun sebebi kıran ekibin breakpoint gibi bir oyunu umursamayıp Dying Light'ı mı umursaması? Yoksa Denuvo'nun düşük orta yüksek gibi koruma çeşitleri falan mı var?

EMPRESS uzun zamandır kendini aştı, bence Denuvo olsa bile çok sürmeden kırılacak.

Kırılmış olmalı, 4 dakika önce FLT mesaj atmış.

Screenshot_1.jpg

İçimden bir his Denuvo ile korunacağını söylüyordu, GoW'ın ilk günden kırılmasından sonra korumasız bırakmayacaklarını düşünüyordum, haklı çıktım galiba. Bir de merak ettiğim bir şey daha var. Ghos Recon breakpoint Denuvo ile korunuyor ve 2019'dan beri kırılmadı, Dying Light 2 de Denuvo ile korunuyor ama 6 ay gibi bir sürede kırıldı. Şimdi bunun sebebi kıran ekibin breakpoint gibi bir oyunu umursamayıp Dying Light'ı mı umursaması? Yoksa Denuvo'nun düşük orta yüksek gibi koruma çeşitleri falan mı var?
bende Ubisoft'un Ghost Recon: Breakpoint, For Honor ve Tom Clancy's The Division 2 oyunları var.
Bunlar kırılmaz çünkü sürekli online olmanı istiyor, Online oyunlar kırılamıyor, ayrıca hikaye kısmı çok kısa.
Ofline oynanamadığı için sürekli güncel tutman gerekiyor. Her sene de güncelleme yapıyolar oyunun kendisinden daha fazla güncelleme indirmişimdir. Division 2 yıllardır güncellenmesine rağmen hala da bug dolu.

Kırılmış olmalı, 4 dakika önce flt mesaj atmış.

Eki Görüntüle 1483454

Evet FLT kırmış olarak gözüküyor r/[crack duyurularını yapan site] Reddit üzerinden de duyurmuş.

Technopat forumda crack desteklemek ya da kullanımına yardımcı olmak legal değildir arkadaşlar kimi zaman ceza derecesine bağlı olarak ban bile yiyebilirsiniz o yüzden site ismi bile paylaşmak sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı