Marvel's Avengers ön sipariş verilir mi?

Oynanış videolarını izlediğim kadarıyla şahsen almazdım, açık dünyası yok gibi bir şey. Neden düz ilerlemek zorundayız? Özgür bırakmıyorlar o yüzden o fiyatı hak edeceğini düşünmüyorum, tabii Marvel fanı değilseniz. Bence ilk önce Cyberpunk 2077 alın, Avengers çıktığı zaman benzer fiyatta kalacaktır çünkü üst seviye bir oyun değil. Oyun çıktığı zaman oynayanların videosunu da izlersiniz aklınızda o zaman daha iyi yanıtlar olur.

Yıllarca Avengers ya da Justice League oyunu bekliyorum, sonra Avengers oyunu duyuruluyor. Oyunda Avengers'ın önde gelen karakterleri var, içimden "şehirde Avenger karakterleri ile gezmek mükemmel olur" diye sevinirken oyunun açık dünya olmayacağı söyleniyor. Bence açık dünya olmaması başlı başına büyük bir hayal kırıklığı. Ortada tutmuş Arkham serisi ve Marvel's Spider Man formülleri varken Avengers'ın bu şekilde geliştirilmesi beni üzdü ve oyundan soğuttu.

Her oyunun açık dünya olmasını seven biri değilim ancak bu kahramanları açık dünya oyunda deneyimlemek isterdim.

Oynanış videolarını izlediğim kadarıyla şahsen almazdım, açık dünyası yok gibi bir şey. Neden düz ilerlemek zorundayız? Özgür bırakmıyorlar o yüzden o fiyatı hak edeceğini düşünmüyorum, tabii Marvel fanı değilseniz. Bence ilk önce Cyberpunk 2077 alın, Avengers çıktığı zaman benzer fiyatta kalacaktır çünkü üst seviye bir oyun değil. Oyun çıktığı zaman oynayanların videosunu da izlersiniz aklınızda o zaman daha iyi yanıtlar olur.
Yorumunuz için teşekkür ederim.Peki sizce CyberPunk 2077 3 ay içinde indirime girer mi?

@Silentac Asla indirime girmez, burada AAA ve Türkçe destekli bir oyundan söz ediyoruz. Adamlar ön sipariş için 250 TL'ye satıyor ki inanılmaz bir şey, The Last of US Part 2'nin fiyatına baktığınızda çok rahat anlarsınız. Şimdiden alın geçin derim, hatta Foxngame'de 211 TL'ye satılıyordu oraya göz atın. Böyle bir oyunu 200 TL'ye almak çok iyi bir şey, yurt dışında fiyatı 45 Euro artık siz hesaplayın :) Ön siparişten sonra fiyatı 400 TL üstü olacaktır.

@Silentac Asla indirime girmez, burada AAA ve Türkçe destekli bir oyundan söz ediyoruz. Adamlar ön sipariş için 250 TL'ye satıyor ki inanılmaz bir şey, The Last of US Part 2'nin fiyatına baktığınızda çok rahat anlarsınız. Şimdiden alın geçin derim, hatta Foxngame'de 211 TL'ye satılıyordu oraya göz atın. Böyle bir oyunu 200 TL'ye almak çok iyi bir şey, yurt dışında fiyatı 45 Euro artık siz hesaplayın :) Ön siparişten sonra fiyatı 400 TL üstü olacaktır.
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için,zaten CyberPunk'ı alacaktım ama Marvel'ın ağır hayranı olduğum için Avengers'ı merak etmiştim.Çok sağ olun :)

PS4 varsa Avengers alın ama PC için diyorsanız Cyberpunk alın. Avengers biraz daha PS4 tarzı oyundur. God of War gibi ilerliyor karakter de seçebiliyorsunuz: Steam'de şu anda Cyberpunk 2077 249 TL ön siparişte. Ben Cyberpunk aldım, PS5 cıkınca onu alacağım ama oyunu PS4 Marvel alacağım geriye dönük uyumluluk olacagı için öyle oynarım. Ama biraz fiyatı düşsün, 450 TL cok fazla oyun için. :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı