Starfield ön sipariş verilir mi?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
900TL fiyattan ön sipariş vermek sizce mantıklı mı? Yoksa Gamepess'den oyna geç denecek türden bir oyun mu? Ya da başka hangi oyunlara ön sipariş yapmak daha mantıklı olur?

900TL fiyattan ön sipariş vermek sizce mantıklı mı? Yoksa Gamepess'den oyna geç denecek türden bir oyun mu? Ya da başka hangi oyunlara ön sipariş yapmak daha mantıklı olur?

Kendisi büyük bir triple A oyun 900 TL değer ancak Game Pass daha mantıklı.

Oyun; büyük bütçeli, kaliteli bir iş olacak. Bu konuda Bethesda'ya güvenim tam. Yani "salla geç" denecek bir oyun değil. Oyun uzun bir oynanış süresi sunuyor. Böyle oyunları satın almak daha mantıklı olsa da Gamepass kütüphanesinde bulunan bir oyuna bu kadar para vermeye gerek yok.

Bence Gamepass varsa oradan oynanır ya. Kütüphanede sahip olmak güzel bir his ama oyunun da nasıl çıkacağı belli değil. Ön sipariş vermek biraz riskli geliyor bana. Son zamanlarda çıkan farklı oyunlarda pek şaşırtmadı yani.

Game Pass deniyor ama paran varsa 900TL saatlerce sürecek oyun alabilirsin Game Pass gibi platformda boyle bir oyun oynanmaz sahip olması daha iyi istediğim zaman açıp oynarsın ama Game Pass bittikten sonra bir daha abonelik al falan boş ver dediğim gibi eğer bütçen varsa 900TL Starfield gibi içi dolu saatlerce oynanacak bir oyun olacaği için alınır, ben on sipariş verdim bekliyorum Steam'den.

Tabii on sipariş vermek bir yerde güzel bir şey değil sonuçta bozuk çıkma ihtimali var ancak bizim ülke'de her şeyin fiyatı arttığı için bu oyuna zam gelme olasılığı var alın kalsın oyunu deneyin aklınıza yatarsa oynayın olmadı iade edip geçin bu oyun çıkana kadar zam geleceğini düşünüyorum.

Şahsen hiçbir oyunun o kadar para edeceğini düşünmüyorum. Game Pass alternatifini değerlendirebilirsiniz.

Hocam 80TL verip hem Starfield hem de diğer oyunları oynamak daha mantıklı bence.

Kendisi büyük bir triple A oyun 900 TL değer ancak Game Pass daha mantıklı.

Oyun; büyük bütçeli, kaliteli bir iş olacak. Bu konuda Bethesda'ya güvenim tam. Yani "salla geç" denecek bir oyun değil. Oyun uzun bir oynanış süresi sunuyor. Böyle oyunları satın almak daha mantıklı olsa da Game Pass kütüphanesinde bulunan bir oyuna bu kadar para vermeye gerek yok.

Bence Game Pass varsa oradan oynanır ya. Kütüphanede sahip olmak güzel bir his ama oyunun da nasıl çıkacağı belli değil. Ön sipariş vermek biraz riskli geliyor bana. Son zamanlarda çıkan farklı oyunlarda pek şaşırtmadı yani.

Evet galiba Game Pass daha mantıklı. Peki başka ön sipariş verebleceğim Game Pass'de olmayan fiyatına değer dediğiniz bir oyun var mıdır?

Game Pass deniyor ama paran varsa 900TL saatlerce sürecek oyun alabilirsin Game Pass gibi platformda boyle bir oyun oynanmaz sahip olması daha iyi istediğim zaman açıp oynarsın ama Game Pass bittikten sonra bir daha abonelik al falan boş ver dediğim gibi eğer bütçen varsa 900TL Starfield gibi içi dolu saatlerce oynanacak bir oyun olacaği için alınır, ben on sipariş verdim bekliyorum Steam'den.

Yani aslında şu an öyle bir bütçem var neredeyse. Oyunun çok vakit geçirilebilir bir oyun olması da aklımı çeliyor ama çok kararsızım.

Hocam illa oyun benim olacak, benim o kütüphanemde duracak diyorsan ver ön sipariş gitsin ama böyle bir takıntın yok ise alternatif servislerden (Game Pass, PS+) yararlanmak en mantıklısıdır. Güncel olarak oyun fiyatları aşırı pahalı çünkü.

Evet galiba Game Pass daha mantıklı. Peki başka ön sipariş verebleceğim Game Pass'de olmayan fiyatına değer dediğiniz bir oyun var mıdır?

Yani aslında şu an öyle bir bütçem var neredeyse. Oyunun çok vakit geçirilebilir bir oyun olması da aklımı çeliyor ama çok kararsızım.

900TL fiyatı tabii düşündürür ama en son karar sizin ben bu tarz oyunların hastası olduğum için ve Bethesda oyunu olduğundan dolayı on sipariş verdim bakalım artık.

Geri
Yukarı