Satılık Marvel's avengers+RDR2 15 TL

Peki oyun oynama işini nasıl çözüceksiniz? Süreli olarak mı acaba? Xbox'ta böyle bir sıkıntı yok lakin bu konuda biraz sert.

Muhtemelen Steam Guard'sız hesap veriyordur. Bu da oyunu indirdikten sonra çevrimdışı şekilde oynayabilirsiniz demek. Ancak çevrimiçi şekilde girerseniz otomatik Save dosyaları Cloud üzerinden inip oyunda kaldığınız yeri bozuyor. Yani daha mantıklı bir giriş düşünemiyorum.

Steam'da aynı anda 2 kişi oyun oynayabiliyor nu? Oynayamıyor diye biliyorum. Süreli mi yapacaksınız? Aynı anda 2 Steam hesabı girişi de olmuyor sanırsam.

Hocam sizin dediğiniz ortak hesaba çevirilmemiş hesaplarda öyle. He inanmıyorsanız DC ekleyin göstereyim. Hesaba kaç kişinin girip çıktığını.

Kardeşim kendi bilgisayarından oyuna girince benim oynadığım oyun kapanıyor. Söylediğiniz gibi 2 kişi aynı anda oynayamıyor.
Fakat giriş oluyor. İkimizin bilgisayarında da açık.

Hocam bilip bilmeden konuşmayın lütfen konuyu bilmiyorsanız. Beni de yalancı çıkartıyorsunuz. Dilerseniz gelin DC gösteriyim oyunda kaç kişi oynuyor. Kaç kişinin hesaba girip çıktığını.

Peki oyun oynama işini nasıl çözüceksiniz? Süreli olarak mı acaba? Xbox'ta böyle bir sıkıntı yok lakin bu konuda biraz sert.

Hocam oyun sınırsız sizde kalıyor. Ama sadece offline modda girebildiğiniz için sadece hikaye modunu oynayabiliyorsunuz. He bana güvenmiyorsanız GameSatış'ta mağazam var. Aynı ürünleri orada da sattım gelen yorumlara bakabilirsiniz.

Neden bu kadar ucuz? Zararına satış yapanı gördüm ama böylesini ilk defa gördüm, merak ettim.

Hocam çünkü hesaplar ortak hesaplar. Nasıl derseniz hesaba birden fazla kişi girip oynuyor. Ben bu ürünlerin orijinal fiyatı neyse 300 TL diyelim. 300 TL verip alıyorum. Sonra bunu ortak hesaplara çevirerek hesapta birden fazla kişinin girip oyunu rahatça oynayabilmesini sağlayarak birçok kişinin ürünü almasından dolayı hem oyununun parasını çıkarıyorum hem de kar sağlıyorum. Bu şekildede hem insanlar çok çok ucuza oyunu oynayabiliyor. Hemde ben kar sağlıyorum.

Son düzenleme:
@Nicksizfury discord adınız doğru mu eklemeyi denedim ancak hata verdi kontrol eder misiniz?
NicksizFury#7632 bu hocam discord adresim. Küçük harf koymuş olabilirsiniz baş kısma. Bu arada eklerseniz çevrimdışı gözükeceğim. Ama merak etmeyin discord açık.

Burda bir mesajım dursun belki ilgilenebillirm.

Ben oynadım ortak hesapta offline modda, oynatıyor ama 1 ay oynadıktan sonra açılmıyor daha.

NicksizFury#7632 bu hocam discord adresim. Küçük harf koymuş olabilirsiniz baş kısma.
Ben oynadım ortak hesapta offline modda, oynatıyor ama 1 ay oynadıktan sonra açılmıyor daha.
Hocam o sizin oynadığınız hesap. Bizim hesaplar nerdeyse 1 yıldır aktif.
Bir hesaba kaç kişi bağlanıyor?
Genelde 2 3 kişi aktif oluyor. Çünkü diğerleri offline oynuyor hesapta gözükmüyor.

Geri
Yukarı