Oyun Marvel's Avengers - The Definitive Edition 36, 75TL

Oynanışı ve oynanabilir karakterleri berbat. Spider man oynuyorsun fortniteda daha iyi web swing yapıyor :D Iron Man alıyorsun 10 km saat hızla giderken sanki süper sonikmiş gibi duruyor. :D Kötü bir oyun.

Hocam youn içi bütün içerikler mi eğer Spider-Man DLC falan buna dahilse alayım değilse almam.

Spider-Man PlayStation'a özel. Onun dışındaki her şey ücretsiz ve açık oyunda şu anda.

Merhaba, bu oyunu arkadaşımla Online olarak takılmak için oynayacağız da almaya değer mi?

Biz 3 kişi takılmak için aldık gayet eğlendik. Marvel seviyorsanız değer.

Ortalama hikayesi bile olsa denemek için satın aldım, Online oynanmayacaksa iş görür gibi duruyor aslında.

Hocam oynadığınız da olumlu ve olumsuzlukları gözünüzden yazarsanız memnun oluruz.
Aşırı eleştiri almış ve 110GB indirmeye üşeniyorum. Başa sarıyor, çok tekrar ediyor, süper kahramanlar ile loot saçma diyorlar ve oyuncu kitlesi olmadığı için alınmaz diyorlar. 36TL'yi çöpe atmayalım.

Hocam oynadığınız da olumlu ve olumsuzlukları gözünüzden yazarsanız memnun oluruz.
Aşırı eleştiri almış ve 110GB indirmeye üşeniyorum. Başa sarıyor, çok tekrar ediyor, süper kahramanlar ile loot saçma diyorlar ve oyuncu kitlesi olmadığı için alınmaz diyorlar. 36TL'yi çöpe atmayalım.

Online kısmı için konuşayım, bölüm tasarımları çok aynı ve tekrar ediyor. Düşmanlar da aynı şekilde. Loot yapıp yetenek açıyorsun yetenek ağacı ve gelişme hissi güzel. Arkadaşlarla oynanacaksa ve Marvel seviyorsanız gayet sarıyor. Aksi durumda alınmaz gibi. Hikayesini 1-2 saat oynadım ehh dedirten bir hikayesi vardı.

GamePass ile denemiştim ilk çıktığı zamanlar, tekrara düşüyor maalesef bu tarz oyunların ortak noktası oluyor içerik eksikliği. Hikayesini de 1-2 saat deneyimlemiştim ve hiç fena değildi. Puanlayacak olsaydım galiba o kadar hatırladığım ile 7 puan falan verirdim, bu kadar dövülme sebebi içerik kıtlığı ve sonradan gelen kahramanlar yüzünden olmuştu. Bu paraya dürüm yiyemediğimizi varsayarsak aslında sırf kahramanları denemek için bile alınır bence.

Hele 3-4 arkadaş oynanırsa aşırı sarabilecek bir oyun aslında, zira co-op tarafı baya eglenceli.

Geri
Yukarı