Marvel's Spider-Man 2 799TL fiyatıyla PS5 için ön siparişe açıldı

799 TL ama biz ucuz beklenenden daha ucuz 800 TL ise iyi gibi şeyler söylüyoruz maalesef bu sistemin devamını isteyen %52'nin bildiği tek oyun saklambaç olunca böyle oluyor oyun oynamak gibi Steam üzerinde artan dolar kuru sebebiyle zam gelen oyunlar gibi bir dertleri yok çünkü ve asla olmayacak muhtemelen eskiden sadece PlayStation ve oyunlarını almak lükstü şimdi oyun ve oyun dünyasıyla alakalı A'dan Z'ye her şey pahalı ve üzülerek söylüyorum ki korkarım bu daha hiçbir şey yaşadıklarımız bir filmin ön gösterimi gibi 🙃

@ubiquitous ya iktidar seçmenisin ya gerçekleri duymak zoruna gitti hangisi 👀 "beğenmedim" vereceğine bu söylediklerimin tersini savun hadi savunabiliyorsan bekliyorum şu an 🤔

Son düzenleme:
@ubiquitous ya iktidar seçmenisin ya gerçekleri duymak zoruna gitti hangisi 👀 "beğenmedim" vereceğine bu söylediklerimin tersini savun hadi savunabiliyorsan bekliyorum şu an 🤔
Kimsenin seçmeni falan değilim, siyasetle de ilgilenmiyorum. Sadece her konuda %52'ye sallamanı saçma buluyorum. Kaybedeceği gün gibi ortada olan bir kişi kendi adaylığını dayatırken, aldığı hezimetten sonra hala istifa etmeyen sözde demokrata gıkınız çıkmıyor ama suçlu yüzde 52'lik kesim. Bir şeylerin değişmesinde samimi olsanız ilk önce kendinize batırırsınız çuvaldızı ama nerede. Neyse, 52'ye sallamaya devam, nasıl olsa en kolayı o.

Yeni konular

Geri
Yukarı