Mortal Kombat 1 595TL fiyatıyla Steam'de ön siparişe açıldı

Tamamen mi kapandı yoksa sadece Türkiye mi?
Sadece Türkiye.

Rusya'nın yanında oyunun satılmadığı tek ülke Türkiye. Japonya'da da satılmıyor gibi gözüküyor fakat Japonlar için oyunların farklı ve Japonyaya özel sürümü var. O yüzden satılmıyor gibi gözüküyor yoksa Japonlar da oyunu alabiliyor. Rusya ise tamamen boykot meselesi.

Sadece Türkiye.

Rusya'nın yanında oyunun satılmadığı tek ülke Türkiye. Japonya'da da satılmıyor gibi gözüküyor fakat Japonlar için oyunların farklı ve Japonyaya özel sürümü var. O yüzden satılmıyor gibi gözüküyor yoksa Japonlar da oyunu alabiliyor. Rusya ise tamamen boykot meselesi.
Saçmalık. Zamlanacağı belliydi de neden satıştan kaldırırsın? Hiç alma hevesim kalmadı.

Netherrealm değil de Warner Bros.'u suçlayın hocam. Aynı şeyi Hogwarts Legacy için de yapmışlardı.
Her neyse ben God of War Ragnarok için 1150 TL biriktirmeye başlayayım. Artık MK1 gelince 1400 TL falan olur.

Edit: Ayrıca konu olarak da açtım bu güncellemeyi:

1691154770757.png

Oyun tekrardan eski zamsız fiyatıyla geri gelmiş gibi duruyor (595 TL direkt Steamin 70 dolar için belirlediği fiyat ve ilk çıktığında da bu fiyattaydı), fakat Türkiye'de hala direkt sayfasından alınmıyor ve sayfanın erişimi hala TR de kapalı. SteamDB'de Mortal Kombat 1'e girince (https://steamdb.info/sub/878701/) ve sağ üstten Store a tıklayınca Steam'e yönlendiriyor ve alttaki ekran geliyor.

1691154923390.png

Satın al denildiğinde de sepette böyle gözüküyor. Aynısı Premium Edition için de geçerli.

1691154916048.png

Ben ilk çıktığında direkt sayfasından satın almıştım, SteamDB'de burada gösterdiğim ile benim satın aldığım package aynı gibi duruyor ama bilemedim biraz garip durduğu için.

1691155219369.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1889517

Oyun tekrardan eski zamsız fiyatıyla geri gelmiş gibi duruyor (595 TL direkt Steamin 70 dolar için belirlediği fiyat ve ilk çıktığında da bu fiyattaydı), fakat Türkiye'de hala direkt sayfasından alınmıyor ve sayfanın erişimi hala TR de kapalı. SteamDB'de Mortal Kombat 1'e girince (https://steamdb.info/sub/878701/) ve sağ üstten Store a tıklayınca böyle bir ekran geliyor.

Eki Görüntüle 1889523

Satın al denildiğinde de sepette böyle gözüküyor. Aynısı Premium Edition için de geçerli.

Eki Görüntüle 1889522

Ben ilk çıktığında direkt sayfasından satın almıştım, SteamDB'de burada gösterdiğim ile benim satın aldığım package aynı gibi duruyor ama bilemedim biraz garip durduğu için.

Eki Görüntüle 1889530
satın almaya çalışacağım şimdi

Eki Görüntüle 1889517

Oyun tekrardan eski zamsız fiyatıyla geri gelmiş gibi duruyor (595 TL direkt Steamin 70 dolar için belirlediği fiyat ve ilk çıktığında da bu fiyattaydı), fakat Türkiye'de hala direkt sayfasından alınmıyor ve sayfanın erişimi hala TR de kapalı. SteamDB'de Mortal Kombat 1'e girince (https://steamdb.info/sub/878701/) ve sağ üstten Store a tıklayınca Steam'e yönlendiriyor ve alttaki ekran geliyor.

Eki Görüntüle 1889523

Eki Görüntüle 1889522

Eki Görüntüle 1889530
satın aldım gibi duruyor şuan.

ve kütüphaneme eklendi.

Eki Görüntüle 1889517

Eki Görüntüle 1889523

Eki Görüntüle 1889522

Eki Görüntüle 1889530
ben şuan işteyim hocam isterseniz konusu açın düzelmeden yararlansın arkadaşlar.

Geri
Yukarı