Mortal Kombat 1 595TL fiyatıyla Steam'de ön siparişe açıldı

Epic'te oyunun ön siparişe açılmamasının sebebi ne ki? Ben de almayı düşünüyorum ama bir de oradaki fiyatı görseydik keşke.
Epic'de ön siparişe açılmış fakat Türkiyede görünmüyor. Muhtemelen Hogwarts Legacy'de yaptıklarının aynısını yapıyorlar. Oyun çıkmaya yakın fiyatı fln yazılır.

Epic'te oyunun ön siparişe açılmamasının sebebi ne ki? Ben de almayı düşünüyorum ama bir de oradaki fiyatı görseydik keşke.
Oyunu yayınlayan firma Warner Bros. geçen yıl Hogwarts Legacy'de Türkiye'de ön siparişe açmamıştı. Sebebi ise ekonomik sebepler ve yurt dışındaki insanların oyunu bizim ülkede daha ucuza alabilmesiydi. Yani Steam'de bile muhtemelen yanlışıkla ön siparişe açtılar bizim ülkede.

1684871719805.png

An itibariyle oyunu Steam Türkiye tarafında satıştan kaldırdılar. Artık oyun Türkiye'de hiçbir platformda ön satışta değil. Beklediğimden daha uzun bir süre sonra oldu.

Büyük ihtimalle çıkışına yakın bir zamanda tekrar Türkiye'ye ön siparişe açarlar zamlanmış fiyatıyla beraber. 2K de buna benzer yapıyor yeni çıkan oyunlarında.

Eki Görüntüle 1790712

An itibariyle oyunu Steam Türkiye tarafında satıştan kaldırdılar. Artık oyun Türkiye'de hiçbir platformda ön satışta değil. Beklediğimden daha uzun bir süre sonra oldu.

Büyük ihtimalle çıkışına yakın bir zamanda tekrar Türkiye'ye ön siparişe açarlar zamlanmış fiyatıyla beraber. 2K de buna benzer yapıyor yeni çıkan oyunlarında.
Tam da zamanında almışım bende :D

Eki Görüntüle 1790712

:d :d :d:d:d:d Arkadaş yaa. Ne olacak bizim bu halimiz kafayı yiyeceğim. İndirim bekleye bekleye yıllar geçer şimdi.

Eki Görüntüle 1790712

Belliydi zaten bu tarz bir şey olacağı. İyi ki almışım geçen hafta.

Eki Görüntüle 1790712

Yabancılar tarafında çok tepki geldi neden Türkiye'de ucuza satılıyor diye o yüzden kalktı büyük ihtimalle zamlı fiyat gelecek.

Yabancılar tarafında çok tepki geldi neden Türkiye'de ucuza satılıyor diye o yüzden kalktı büyük ihtimalle zamlı fiyat gelecek.
Yurt dışında çok fazla kıskanç insan var. Aynı şey Far Cry 6 Steam'e yanlış fiyattan çıkınca da olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı