Çözüldü Marvels Spider-Man PC ön yükleme ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bladius

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Marvels Spider-Man Remastered PC versiyonu ön yüklemeye açılmış bastım ve indirme başladı fakat bittiğinde ne olacak çıkmamış oyunu mu oynayacağım :D. Çıkış tarihi 12 Ağustos olan bir oyun nasıl şimdi indiriliyor :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-10 193421.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-10 193421.png
    218 KB · Görüntüleme: 56
Çözüm
Arkadaşlar marvels Spider-Man Remastered PC versiyonu ön yüklemeye açılmış bastım ve indirme başladı fakat bittiğinde ne olacak çıkmamış oyunu mu oynayacağım :D. Çıkış tarihi 12 Ağustos olan bir oyun nasıl şimdi indiriliyor :D

Çıktığında direkt girebileceksiniz indirmenize gerek kalmayacak.
Arkadaşlar marvels Spider-Man Remastered PC versiyonu ön yüklemeye açılmış bastım ve indirme başladı fakat bittiğinde ne olacak çıkmamış oyunu mu oynayacağım :D. Çıkış tarihi 12 Ağustos olan bir oyun nasıl şimdi indiriliyor :D

Çıktığında direkt girebileceksiniz indirmenize gerek kalmayacak.

Çözüm
Arkadaşlar Marvels Spider-Man Remastered PC versiyonu ön yüklemeye açılmış bastım ve indirme başladı fakat bittiğinde ne olacak çıkmamış oyunu mu oynayacağım :D. Çıkış tarihi 12 Ağustos olan bir oyun nasıl şimdi indiriliyor :D
Ohaaa adam heckır resmen oyunu heklemiş oyun çıkmadan oynayacak :D

İyi oyunlar kanka

Geri
Yukarı