Marvel's Spider-Man PS4 için Türkçe yama var mı?

marvolo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda bu oyunu almaya niyetliyim PS Store üzerinden. Ancak oyunun Türkçe alt yazı seçeneğinin olmadığını gördüm. Acaba PS4 için bu oyuna Türkçe yama yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkür ederim ancak oyunun fiyatını gördükten sonra gerek kalmadı. Şu zamanda çocukluk hayalini bile gerçekleştirmek pahalı maalesef.

Peki konsolu kırdırmak aşağı yukarı ne kadara mal olur, ve sonrasında satmak istersem fiyatı düşer mi?
Kırdıktan sonra konsolu tekrar orijinale çevirebilirsiniz, fiyatını etkilemez.

Dışarıda bir yere kırdırırsanız ne kadara mâl olur bilmiyorum. Genelde çoğu kişi kendi başına hallediyor çünkü, zor bir işlem değil.

Kırdıktan sonra konsolu tekrar orijinale çevirebilirsiniz, fiyatını etkilemez.

Dışarıda bir yere kırdırırsanız ne kadara mâl olur bilmiyorum. Genelde çoğu kişi kendi başına hallediyor çünkü, zor bir işlem değil.
Kırdırmak tam olarak nasıl bir şey,ne ise yarıyor içine istediğimiz oyunları yukleyebiliyor muyuz?

Kırdırmak tam olarak nasıl bir şey,ne ise yarıyor içine istediğimiz oyunları yukleyebiliyor muyuz?
Konsolu kırdığınız zaman cihazdaki tüm sınırlamalar kalkıyor. Mesela konsola Linux yükleyip Steam oyunlarını bile oynamak bile mümkün hale geliyor.

Yine kırık bir konsola hemen hemen tüm PS4 oyunlarını yükleyebiliyorsunuz. Oyun yükleme kısmı korsana girdiği için daha fazla detay paylaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı