Marvel's Spider-Man Remastered en ucuz nereden satın alınır?

maalesef tr de etkinleştirilemiyor diğerleride 1025 tl en ucuzu oyun epic gameste 1099 tl ve %5 i geri veriliyor yani epic gamesten almak daha mantıklı

Evet, güvenilir. Forumdaki konulara bakabilirsin, satın alım yapanlar var.

Ama böyle sitelerde herkes satmıyor mu bir şey yani bunu satan kişi ile o adamın satın aldığı kişi farklı bu adam güvenilir olmayabilir sorun çıkabilir mi?

Ama böyle sitelerde herkes satmıyor mu bir şey yani bunu satan kişi ile o adamın satın aldığı kişi farklı bu adam güvenilir olmayabilir sorun çıkabilir mi?

Hocam size iki kere site güvenilir diyorum, üstüne forumda satın alanlar mevcut araştırın diyorum ancak hala sorun çıkar mı diyorsunuz. Güvenilir olmadığını düşünüyorsan Epic Games indirimi bekleyebilirsin. Ayrıca satıcı direkt sitenin kendisi.

B

Hocam size iki kere site güvenilir diyorum, üstüne forumda satın alanlar mevcut araştırın diyorum ancak hala sorun çıkar mı diyorsunuz. Güvenilir olmadığını düşünüyorsan Epic Games indirimi bekleyebilirsin. Ayrıca satıcı direkt sitenin kendisi.

Öyle sitelerden önceden alışveriş yaptığım için biliyorum ve forumlarda ve şikayet varda bazıları sorun yaşamış bazıları yaşamamış emin olmak için 2 kere sordum yardımcı olduğun için teşekkür ederim yarın satın alacağım.

En uygun şu an Kabasakal gibi duruyor. Arkadaşın dediği doğru. Site güvenilir, rahatlıkla oyun alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı