Marvel's Spider-Man Remastered Türkçe Yama (PC & PS4) | Sixth Sense Çeviri

Sanırım ücretli yamayı birileri çalıp ücretsiz şekilde yayınlamış bu yuzden insanların sabirsiz davrandıkları için ücretsiz çıkacak yama iptal edilmiş.

Discord yazı.
Üzülerek söylemek istiyoruz ki, 15 Haziran'da beri hevesle yürüttüğümüz projeyi yaşanan olaylardan ve yayınlanan "ücretsiz" yamadan sonra paylaşmama kararı aldık. Aslında bugün çektiğimiz videoyu ve çıkış tarihini (19 Ağustos) paylaşacaktık, kaç gündür hem paketlemesiyle hem çevirisiyle, sadece biz de değil, onlarca insan buna uğraşıyorduk. İnsanların birbirine karşı saygısı ve sabrı olmadıkça bu tür projeler iptal edilmeye, oyuncular da -öyle olmadıklarını düşünseler de geniş zaman zarfı içinde- mağdur olmaya devam edecek. İnsanlar sabırsız davranıp diğer ücretli ya da ücretsiz grupların emeklerini haksız yollarla çarçur ederken kazandıklarını ve bunun böyle devam edeceğini zannediyorlar. Örümcek Adam'ı Türkçe oynamak isteyen arkadaşlar internette yapacakları küçük bir araştırmayla yamaya ulaşabilirler.

Windows Defender açıkken kurdum o sızan çeviriyi bir sıkıntı çıkmadı aslında. Bir sorun olur mu ki?

1660833717203.png

Keşke indirmeden bir araştırsaydınız. Windows Defender tespit etmemiş olabilir.
Kurmayı bırakın indirmeye bile izin vermiyor ESET.

1660833783104.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1489980

Keşke indirmeden bir araştırsaydınız. Windows Defender tespit etmemiş olabilir.
Kurmayı bırakın indirmeye bile izin vermiyor ESET.

Eki Görüntüle 1489994
O zaman ücret ödeyip bu yamayı kuranlar da mı bu virüsü indirmiş oldu? Parayla virüs mü satıyorlardı?

Yine elbette dediğiniz doğrudur dediğinize bir şey demiyorum ama para karşılığında virüslü bir yama satmaları biraz mantıksız geldi bana.

Belki sızdıran kişiler sonradan eklemişlerdir.

Ya hu sen çıkar. İsteyen senin sitenden indirsin. Ne küsüp gidiyorsun. Ne çok çoğaldı böyle yapıp gidenler. Artık ortada çeviri var mıydı ondan bile emin değilim. Sitelerine olan etkileşimi arttırmak için mi böyle yama yayınlayacağız diye konu açıyorlar anlamış değilim. Çocuk gibi bize küfür ettiler yayınlamıyoruz da nedir kardeşim.

Yazık oldu. Yayınlasalar çoğu kişi kullanırdı. Çünkü ücretsiz el çeviri alternatif yok. Oyunu aldım kırılan yamada mining virüsü varmış. Bilgisayarı hem Kaspersky hem de Malwarebytes ile taratmak zorunda kaldım Bu kadar emek bir tane crack'çi virüs gömen eleman için yayınlamamak çok üzücü. İleride bu hatalarından dönüp biz oyunseverlere yamayı paylaşırlar umarım. Şu anlık gamelog düzenlenmiş makine çevirisiyle idare ediyoruz.

Geri
Yukarı