Marvel's Spider-Man Remastered vs Miles Morales

Almak için yeterli bir sebep :D. Bu arada bu gerçekten böyle, daha atletik şekilli hareketleri izlemesi çok keyifli.
Bu yüzden almayı düşünüyorum ve alacağım gibi, :) ana oyunda ağ atmak sıkıcı geliyor artık ama 144 saat oynamışım ondan da olabilir. Bir 144 saatte Morales’e gömerim. :D

Bu yüzden almayı düşünüyorum ve alacağım gibi, :) ana oyunda ağ atmak sıkıcı geliyor artık ama 144 saat oynamışım ondan da olabilir. Bir 144 saatte Morales’e gömerim. :D
Ya aslında değişim sadece görsel olduğundan bence çok fark etmiyor, yine R2 R2 yani. Bu arada 144 saat nedir hocam maşallah ama size üzücü bir haberim var Miles Morales'te her şeyi bitirseniz bile 100 saat gömmenizin en ufak imkanı yok. İçerik olarak çok kısır.

Bakalım senin gamepad ile aldığın keyifi inşallah klavye ile alırım :D
Alırsın hocam birşey farketmiyor. :D

Ya aslında değişim sadece görsel olduğundan bence çok fark etmiyor, yine R2 R2 yani. Bu arada 144 saat nedir hocam maşallah ama size üzücü bir haberim var Miles Morales'te her şeyi bitirseniz bile 100 saat gömmenizin en ufak imkanı yok. İçerik olarak çok kısır.
Normal Remasteredi da 19 saatte mi ne bitirmiştim, düşün geri kalanı full free roam. :D

Remastered kaç saat sürüyor hikaye olarak 10 GB kaldı bu arada :D
İnternette 17 yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı