Spider-Man Remastered vs Miles Morales

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Bu iki oyunun arasındaki oynanış tam olarak nasıl? Sadece Miles Morales'i 2 saat oynadım. 1. oyun hakkında hiç bilgim yok, oynanış vb. ona göre hikayeyi bükmemek için alabilirim diye düşündüm.

Miles'ta daha yeni oynanis ve birinci oyunla bence baglantili. Bence birinci oyunu oynadiktan sonra ona gecin, zaten Miles kisa, ancak daha vardir herhalde, ikisini de oynadim; Remastered daha paraya deger ve uzun.

Son düzenleme:
Ben 2 oyunuda oynayıp bitirdim Remastered hikayesel olarak daha iyi ve hikayeleri bağlantılı bence Remastered oynasanız daha iyi olur ilk başta fark ise Miles Morales'te mesela ağ ile dolaşırken podcast seçme detayının daha fazla olması ve yeni oynanış mekanikleri var ve sanki biraz daha eğlenceli gibi oynanış ama daha kısa bir hikaye sunuyor DLC gibi ilk Remastered'i oynamanız en iyisi ama bence orijinal her zaman daha iyidir o yüzden bence ilk oyun daha iyi.

Spider man 2 aslında almayı düşünüyordum fiyatı tuzlu olsa da ama 1. oyun ile hikayesinin bağlantısını duyunca acaba 1. oyun ile mi başlasam diye düşündüm. Normalde Spiderman ile alakam yok, hiç oyununu oynamadım. Miles Morales PS Plus'ta var diye denemek istedim ve oynanışı hoşuma gidince acaba 2. oyun nasıldır diye düşündürdü beni.

2. oyun derken şunu kastediyorum Marvel's Spider-Man 2 - PS5'e Özel | PlayStation

Spider-Man 2 aslında almayı düşünüyordum fiyatı tuzlu olsa da ama 1. oyun ile hikayesinin bağlantısını duyunca acaba 1. oyun ile mi başlasam diye düşündüm. Normalde Spider-Man ile alakam yok, hiç oyununu oynamadım. Miles Morales PS Plus'ta var diye denemek istedim ve oynanışı hoşuma gidince acaba 2. oyun nasıldır diye düşündürdü beni.

2. oyun derken şunu kastediyorum Marvel's Spider-Man 2 - PS5'e Özel | PlayStation

Spider-Man 2 bende düşünüyorum almayı trailerları falan kaliteli oyun oldunu gösteriyor ben oyun alırken tanıtım videosu değil yorum ve trailerlara bakiyorum vallahi çünkü tanıtım zevki kaçırıyor benim için böyle tabii 1. oyun ile başlayın ilk milesada ondan sonra tekrar başlayın veya siz bilirsiniz sonra da Spider-Man 2 alırsınız bende düşünüyorum üste dediğim gibi de almayı PS5 yok benim PC'ye çıkması lazım 5 yıla çıkar oda.

Bu iki oyunun arasındaki oynanış tam olarak nasıl? Sadece Miles Morales'i 2 saat oynadım. 1. oyun hakkında hiç bilgim yok, oynanış vb. ona göre hikayeyi bükmemek için alabilirim diye düşündüm.

Remastered çok çok daha iyi. Arasında ki fark ise bariz ağ animasyonlarında ki artış ve yeni bir güç bu kadar. Hikayesi de kötü Miles Morales'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı