Marvel's Spider-Man yükseklik sorunu

Lukmellow

Decapat
Daha fazla  
Oyunda en yükseğe çıksam bile aşağıya baktığımda sanki çok da yüksekte değilmişim gibi bir hissiyat veriyor, böyle tam o Spider-Man hissine kapılamıyorum. Caddelerdeki yollar çok uzaklaşmıyor gibi benden. Sanki o gerçek hayattaki yüksekliği tam vermiyor. Mesela gerçekte o kadar yüksekten aşağıya baksam her şey daha bir küçülür bir ürkerim sizce de öyle mi ve bu sorun neden kaynaklı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam anlatamadım galiba bir de fotoğraftan bakın solda ki gerçek görüntü de yola baktığım zaman bi irkiliyorum ancak sağdakin de o hissi alamıyorum yani derinlikler aynı değil gerçekle aynı oran da değil ama bu bu oranda da yapılabilirdi bence
Yapımcılarla iletişime geçebilirsin yükseklik hissini alamıyorum diye.

Hocam camera kısmında bir ayar var onu maksimum sayıya çekerseniz kamera Spider-Man'den biraz uzaklaşacak. Belki biraz daha iyi gözükür ayrıca İngilizce olarak çok fazla videolar ve ayarlar var. Daha hızlı ağ atma vb.

Konu sahibinin söylediği şeyi bir çok arkadaş anlamamış. Oyununuzun kalitesi ile ilgili olabilir belki. Hangi ayarlarda oynuyorsunuz?
En yüksek ayarlarda oynuyorum. Sadece demek istediğim yüksekliğin verdiği derinliği biraz tartışmaktı.

Hocam camera kısmında bir ayar var onu maksimum sayıya çekerseniz kamera Spider-Man'den biraz uzaklaşacak. Belki biraz daha iyi gözükür ayrıca İngilizce olarak çok fazla videolar ve ayarlar var. Daha hızlı ağ atma vb.
Evet, o ayar biraz yardımcı oluyor ancak gerçekle birebir yükseklik derinliği hissi yine de vermiyor. Bence sorun genel olarak oyunda ki nesnelerin uzaklaştıkça gerçek oran da küçülmemesi. Aşşağıya baktığımız da yollar bu yüzden büyük duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı