Masa başı video çekimleri için kamera önerisi

Katalonya

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben sosyal medya için bilgi içerikli, masa başında videolar çekmek istiyorum. Bunun için video kalitesi düşük olmayan ancak çok pahalı da olmayan bir kamera arıyorum.
F/P ürünü olması tercihimdir. Tavsiye edebilirseniz çok memnun olurum.

Tripodla sabitleyip kullanacağım. Ayrıca tripod ve masada oturan kişiyi aydınlatacak ışık önerileriniz olursa çok makbule geçer. Her şey için şimdiden teşekkürler.

Ortalama bütçe verirseniz çok iyi olur.

Fiyat performans olarak ihtiyacınızı yeterince karşılayabilir. İkinci elleri 10k
Canon M200

Son düzenleme:

Fiyat performans olarak ihtiyacınızı yeterince karşılayabilir. İkinci elleri 10k
Canon M200

Canon M200
Merhabalar, Annem rahatsız olduğu için ancak dönebiliyorum, kusura bakmayın. Canon M50 mark 2 vlogger kit ilgimi çekiyor. Diğer tüm takımları olduğu için. Bütçe olarak 10 bin civarı düşünüyorum. Daha düşük olursa daha memnun olurum tabi. Kameradan ve yan ürünlerinden pek anlamıyorum. O yüzden ışık vs konusunda da tavsiyelerinize daha çok ihtiyaç duyuyorum. Şimdiden teşekkürler..

Merhaba önerdiğim makineye bakmamışsınız. Bahsettiğiniz makine değil M200 yazdım orada linke tıklayın. 4K çekim yapabilen bütçenize göre alabileceginiz tek makine bu. Bir tanede ring light ışık alırsanız başlangıç için yeterli olur.

Karşılaştırma
M200 Test Videosu
Aralarında o kadar aman aman farklar yok yukarıdaki karşılaştırmayı verdim. Sıfır olarak 2K daha düşüğe alabileceğin M200 varken sarı site ilanıyla uğraşmanı istemem açıkçası.

Karşılaştırma
M200 Test Videosu
Aralarında o kadar aman aman farklar yok yukarıdaki karşılaştırmayı verdim. Sıfır olarak 2K daha düşüğe alabileceğin M200 varken sarı site ilanıyla uğraşmanı istemem açıkçası.
M200 ü attığınız linkten aldım. Çok sağolun. İnşaallah güzel çekimlerimiz olur. Şimdi de dediğiniz gibi ring light ışık araştırıyorum. Tekrar teşekkür ederim

M200'ü attığınız linkten aldım. Çok sağ olun. İnşaallah güzel çekimlerimiz olur. Şimdi de dediğiniz gibi ring light ışık araştırıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

İndirimli fiyattan almışsınızdır umarım. Şu an 15k oldu. Ring light çok marka var yorumlarına göre bakıp alabilirsiniz. Bu sizi başlangıç olarak götürür. İleride softbox ışıklara geçiş yapabilirsiniz. Kameranıza uygun tripodda bakmalısınız. Umarım her şey gönlünce olur dostum.

İndirimli fiyattan almışsınızdır umarım. Şu an 15k oldu. Ring light çok marka var yorumlarına göre bakıp alabilirsiniz. Bu sizi başlangıç olarak götürür. İleride softbox ışıklara geçiş yapabilirsiniz. Kameranıza uygun tripodda bakmalısınız. Umarım her şey gönlünce olur dostum.
Evet çok şükür 12k dan aldık. Her şey için teşekkürler. Amin sizin de her şey gönlünüzce olsun :) Hoşçakalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı