Masa çöker mi?

Kardeş neden çöksün masa. Duruyor işte üzerinde hepsi.
Hocam masanın üstünde 2 asgari ücretlik bilgisayar var o parayla kaç ay geçinilir ondan çok vesvese yapıyorum kusura bakmayın saçma bir konu olduysa

Hadi diyelim masa çöktü kasa da yere düştü. Zaten dışındaki kasa sistemi korur. En fazla kasanın camı kırılır, deforme olur. Gider yeni kasa alırsınız en fazla. Sisteme kolay kolay zara gelmez.

Masa epey sağlam malzemeden yapılmış, kol kadar kalınlığı var. Üstüne aynı kasadan 10 tane koysan sorun çıkarmadan taşır, dert etme.
Hadi diyelim masa çöktü kasa da yere düştü. Zaten dışındaki kasa sistemi korur. En fazla kasanın camı kırılır, deforme olur. Gider yeni kasa alırsınız en fazla. Sisteme kolay kolay zara gelmez.
O sırada PCI-e girişini parçalayan ekran kartı...

Masa epey sağlam malzemeden yapılmış, kol kadar kalınlığı var. Üstüne aynı kasadan 10 tane koysan sorun çıkarmadan taşır, dert etme.

O sırada PCI-e girişini parçalayan ekran kartı...
Ağır bir kart olmadığı sürece zarar vereceğini düşünmüyorum. Hatta böyle bir şüphe varsa ekran kartının altına destekte koyulabilir.

PC koydum masaüstüne, ama içim rahat etmiyor sanki masa çökebilirmiş gibi. Ayrıca bu masaya hayatımda sadece 1 defa yumruk attım ondan çok hasar görmüş müdür? PC'yi yere koyamam çünkü odam zaten nemli bir de aşağıda kasa içi hava döngüsü kötü olur ayrıca yerde bazen karıncalar olabiliyor.
Çökmez ama ben ne olur ne olmaz diye hep yerde tutuyorum kasayı bence alınabilecek bir risk değil.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 73

Yeni konular

Geri
Yukarı