Masa nasıl boyanır?

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Ne alaka diyeceksiniz belki de okuduğunuzda ama. Bilgisayar masamı boyamak istiyorum ve nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok. Kendi rengi kahverengi ve beyaza boyamak istiyorum. Nasıl yapabilirim, ne tür boya kullanmalıyım. Yardımcı olur musunuz? :D

Alacağınız yere ne tür bir masa boyayacağınız hakkında bilgi verirseniz, size örnekler sunacaktır. Tavsiyem boya olmamasını istediğin kısımlar var ise; kağıt bant kullanmanızdır. Bayağı işe yarıyor. :D

ve üzerine led şerit çekerek bir de bunun renk ayarı yapan makinesi var onuda alarak güzel bir görüntü yapabilirsiniz.Lamba odadaki herhangi bir ışığın rengini değiştirmeye de yarar güzel bir görüntü gösterebilir SAYGILARIMLA :)

ve üzerine led şerit çekerek bir de bunun renk ayarı yapan makinesi var onuda alarak güzel bir görüntü yapabilirsiniz.Lamba odadaki herhangi bir ışığın rengini değiştirmeye de yarar güzel bir görüntü gösterebilir SAYGILARIMLA :)
Hocam Türkçeyi bitirdiniz. Lütfen noktalama işaretlerine dikkat. :D

Hocam Türkçeyi bitirdiniz. Lütfen noktalama işaretlerine dikkat. :D
Arkadaş Türkçe'ye ''Hedçat'' attı daha ne olsun :D Şaka bir yana konuya gelecek olursak muhtemelen siyaha ya da beyaza boyayacak masayı. Benim arkadaşa tavsiyem oto yıkamacılara götürüp boyatması (Ne kadar da saçma gözüküyor değil mi :D ) zira özel olarak masa vesaire yapan yere götürse daha pahalı olur diye düşünüyorum.

Masa büyük ve uğraşmak istemiyorum bir yere götürmekle açıkcası. Binadan çıkarmak felan sıkıntı olacaktır benim için. Olmasa uğraşamazdım bununla tabii ki.

@DiamondBullets06 dostum ne tür bir masa derken? :D Ne türleri oluyor ki. Mesela ahşap boyaları felan var hepsiburada.com'da, direk alıp boyasam? Yada sprey alıp uğraşmasam? :LOL:

Masa büyük ve uğraşmak istemiyorum bir yere götürmekle açıkcası. Binadan çıkarmak felan sıkıntı olacaktır benim için. Olmasa uğraşamazdım bununla tabii ki.

@DiamondBullets06 dostum ne tür bir masa derken? :D Ne türleri oluyor ki. Mesela ahşap boyaları felan var hepsiburada.com'da, direk alıp boyasam? Yada sprey alıp uğraşmasam? :LOL:
Mesela masanızın üstü pürüzlü ise onu göre, onu tutacak bir boya; masanızın üstü cilalı ise, ona göre bir boya demek istediğim. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı