Masa Tenisi Raketi Önerisi

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 7B
Zoran Primorac modeline bakmıştım. Bütçemi hayli aşıyor, Stiga modelleri de aynı şekilde. 130-150₺ civarında yapılacak Combo raket de pek sağlıklı olmaz gibi geliyor bana :)
213 TL fiyatı varmış, kusuruma bakmayın ben 6-7 sene önce 70 TL'ye almıştım. Bu kadar pahalanacağı aklımın ucundan geçmezdi. Stigalar da o fiyatlardaydı. Ben biraz geride kalmışım. Üniversite dolayısıyla pek oynama fırsatım olmadığından. ☺

213 TL fiyatı varmış, kusuruma bakmayın ben 6-7 sene önce 70 TL'ye almıştım. Bu kadar pahalanacağı aklımın ucundan geçmezdi. Stigalar da o fiyatlardaydı. Ben biraz geride kalmışım. Üniversite dolayısıyla pek oynama fırsatım olmadığından. ☺
Butterfly Platin hakkında düşünceleriniz nelerdir? Hazır bir raket için iyi gibi duruyor.

Butterfly Platin hakkında düşünceleriniz nelerdir? Hazır bir raket için iyi gibi duruyor.
Sanırım Timo Boll modelleri hepsi bunlar. Ben Timo Boll'u pek sevmezdim ama böyle sınıflandırma var mıydı onu da hatırlamıyorum ben tek raket vardı diye hatırlıyorum şimdi belki bunlar tamamen yeni ve farklı raketlerdir farklı bilgilendirme olmasın.

Sanırım Timo Boll modelleri hepsi bunlar. Ben Timo Boll'u pek sevmezdim ama böyle sınıflandırma var mıydı onu da hatırlamıyorum ben tek raket vardı diye hatırlıyorum şimdi belki bunlar tamamen yeni ve farklı raketlerdir farklı bilgilendirme olmasın.
Ben Michael Maze modelini düşünüyorum :) Aslında oyuncu adlarının tek farkı saplarındaki renkler sanırım :)

Bence bunu da alabilirsiniz. Kombo raketler adamdır. Bizim lisedeki beden hocamızda Adidas lastikli kombo raketler vardı, ilk kullandığımda şok olmuştum. Aradaki fark çok büyük ucuzları bile fark yaratıyor, gerçekten oyununuz gelişiyor. Bir yerden başlayın derim komboya.

100-250TL Kombo Raketler

Bu raketi beğendim :)
Benzer fiyata Xiom Muv 5.5 S'de var, onu da beğendim baya.
Sonuç olarak Xiom MUV 5.5 S modeline karar verildi, yorum yapan herkese teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu raketi beğendim :)
Benzer fiyata xiom muv 5.5 S'de var, onu da beğendim bayağı.
Sonuç olarak xiom muv 5.5 s modeline karar verildi, yorum yapan herkese teşekkürler :)

Kanka selamlar. Ben de raket almak istiyorum şu an 200TL civarı. 5.5sden memnun musun? Başka raket önerir misin?

Bütçenizi bilmiyorum ama şöyle söyleyim: en kötü combo raket, en iyi hazır raketten iyidir. Ben combo istemem derseniz Xiom muv serisi hazır raketlere bakabilirsiniz. Masatenisi.com sitesinde ürünlerin yorumlarına tek tek cevap veriyorlar isterseniz yorumlara bakıp kendinize uygun raketi, lastiği, tahtayı bulabilirsiniz. Ben şahsen 2 defa raket sipariş ettim ve kalitelerinden şüpheniz olmasın. İyi eğlenceler.
Kanka selamlar. Ben de raket almak istiyorum şu an 200TL civarı. 5.5sden memnun musun? Başka raket önerir misin?
Combo raketler her zaman daha kalitelidir. Yorumları okuyup kendinize uygun raketi bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı