Masajlı Bilgisayar Koltuğu Önerisi

Makaleler
3
Selamlar. Malum çok uzun süreler bilgisayar başında vakit geçiriyoruz. Bilgisayar başındayken rahat etmek istiyorum. İnternette gezinirken https://www.hepsiburada.com/xdrive-masajli-oyuncu-koltugu-atak-serisi-mavi-siyah-p-HBV00000F8M7L böyle bir şey gördüm. Sizce nasıldır? Bana bu koltuk harici önerebileceğiniz masajlı koltuk var mı? Masaj olayını çok seviyorum. Özellikle bilgisayar koltuğunda bu opsiyonu görünce koltuğa tav oldum. Sipariş vermek üzereyim.

Kardeşim iyi akşamlar, XDrive bu konuda gerçekten çok kaliteli ve iyi ürünler satıyor. Ben bu markanın XDrive Atak oyuncu koltuğu (Sarı/Siyah) olanını kullanıyorum imkanım olsa bu koltukta uyuyacağım. :D Açıkçası alma imkanın varsa tavsiye ederim. Pişman olmayacağını düşünüyorum.

Kardeşim iyi akşamlar, XDrive bu konuda gerçekten çok kaliteli ve iyi ürünler satıyor. Ben bu markanın XDrive Atak oyuncu koltuğu (Sarı/Siyah) olanını kullanıyorum imkanım olsa bu koltukta uyuyacağım. :D Açıkçası alma imkanın varsa tavsiye ederim. Pişman olmayacağını düşünüyorum.
Bu model sanırım sizin kullandığınızın titreşim yani masajlı versiyonu olarak geçiyor. Boyunuzu ve kilonuzu benim ile paylaşır mısınız? Daha önce oyuncu koltuğu kullandınız mı? Ben 3-4 yıldır Adore Max Office Racing kullanıyorum. Çok rahat değil açıkçası. İlk 2 yıl kendini korudu ama sonra deforme olmaya başladı. Şu an baya eskimiş durumda. Hatta yatış mekanizması kırıldı oksijen kaynağı vs yaptım beni biraz uğraştırdı.

Kanka boyum 1.77 kilomda 73, zaten gündüzleri işte olduğum için sadece akşamları nette gezinmek arada kafa dağıtmak için oyun oynamak yada film izlemek için kullanabiliyorum. Açıkçası seninki gibi bir sorun daha yaşamadım. Daha önce kısa süreliğine de olsa arkadaşım evinde tatil maksatlı kaldığımda oda XDrive 1453 kullanıyordu. Nişanlım doğum günü hediyesi olarak aldığı için kullanmaya başladım. Yoksa bana kalsa zaten beyaz yaka olduğum için tüm gün işte koltukta olduğumdan dolayı bu tür koltukları almam. Ama hediye olduğu için kullanmaya başladım açıkçası da hoşuma gitti. Ama seninkinin bir alt kademesi olması lazım yanlışım yoksa. Ne hikmetse yatağımdan rahat açıkçası. :D

Kredi kartımın hesap kesimi ayın 5'i idi. Bu gün itibari ile koltuğu satın almak istediğimde dün 1998 TL olan masajlı kasırga modelinin fiyatı 2200 TL olmuş ve tahmini kargo süresi 15-20 gün diyorlar. Eğer yetişmez ise araya bir de bayram falan girecekmiş. Hiçbir yerde stoğunu bulamadım. Üreten firma en az 15 gün ortalama 1 ay kadar sürede anca üretir stok gireriz diyor. Üstüne üstlük emektar koltuğumda az önce ilanları gezerken kıskançlığına dayanamadı kırıldı.

Biraz geçde olsa Xdrive Masajlı Kasırga modelini 16 Haziran'da 2056 TL'den satın aldım. Henüz daha kargolanmadı. Arayıp bilgi istediğimde ürününüz hazır ancak çalıştığımız firma olan Horoz Lojistiğin depoları dol olduğu için yeni kargo almıyorlar. 23 Haziran itibari ile almaya başlayacaklarmış şeklinde bilgi verdiler. Bakalım aylarca bekledim biraz daha beklerim. Ömrümüz beklemekle geçti zaten :D

Geri
Yukarı