Masama nasıl bir düzen oluşturabilirim?

Acbfde

Femtopat
Merhaba her kez e masamda bir düzen oluşturmak istiyorum ve bu konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum. 100x60cm bir masam var bir tane 15.6 inç laptopım var bir de küçük bir mouse pad üzerinde mouse um var. Ben şöyle düşündüm laptop a stand alırım bir tane klavye alırım fareyi da yanına koyarım. Laptopu kolay kolay zaten bir yere götürmüyorum masaüstü düzeni kurmak bana daha mantıklı geliyor siz ne düşünüyorsunuz ne yapabilirim?

Masa: Black Line Çalışma Masası
Üst kısmı: Black Dar Çalışma Ünitesi

Not: Merak etmeyin bu masayı bu paralara almadım pek de önermiyorum aldığım zaman da pahalıydı değmez.

Laptop standı, büyük boy mouse pad, %60 klavye, istediğin tarzda bir mouse ile çok güzel bir masa oluşturabilirsin. Kalan alana aydınlatma, figür vb. şeyler koyarak masadaki görselliği de arttırabilirsin.

%60 klavyekler pahalı gibi bütçe biraz düşük klavye ve büyük boy mouse pad hakkında öneriniz var mı?

Bütçeni söyleyebilirsen başka bir konuda arkadaşlar klavye önerisi yapabilirler. Mousepadler için ise n11, trenydol gibi sitelerden hoşuna gidecek baskılı veya baskısız güzel mousepadler alabilirsin. Mousepad biraz şahsi fikrine kalıyor. Ama ben masanı komple kaplayacak, komple kaplamıyorsa da mümkün olduğunca boş yer bırakmayacak bir mouse pad almanı öneririm.

Bütçeni söyleyebilirsen başka bir konuda arkadaşlar klavye önerisi yapabilirler. Mousepadler için ise N11, trenydol gibi sitelerden hoşuna gidecek baskılı veya baskısız güzel mousepadler alabilirsin. Mouse pad biraz şahsi fikrine kalıyor. Ama ben masanı komple kaplayacak, komple kaplamıyorsa da mümkün olduğunca boş yer bırakmayacak bir mouse pad almanı öneririm.

Sağ olun. Stand konusunda kullandığınız bir ürün önerebileceğiniz bir ürün var mı?

Geri
Yukarı